הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בלברון: דייויד בלאט נהדר. אנחנו מתקרבים

שליחינו לאולסטאר פגשו את הכוכבים. קיירי: "הוא נותן לי ביטחון". ומה היה לקאזינס לומר על כספי? צפו בדיווח

גיל ברק ועידו גור, שליחי ערוץ הספורט לארה"ב  14.02.15 - 00:47

שחקני קליבלנד נדרשו להתייחס העונה לא מעט למאמנם החדש. אך מה קורה כאשר לברון ג'יימס וקיירי אירווינג פוגשים עיתונאים מארץ הקודש, שהגיעו כדי לשמוע את חוות דעתם על השתלבותו של דייויד בלאט בליגה הטובה בעולם? רגע לפני משחק האולסטאר בניו יורק שלחינו לארה"ב שמעו אותם.

לברון ג'יימס נשאל עד כמה הוא מרגיש קרוב למאמנו וענה: "כל יום שעובר אנחנו מתקרבים יותר ויותר. אני חושב שהוא נהדר. עד כה הוא מתמודד עם האתגר הראשון שלו ואני שמח לשחק עבורו". על השאלה האם בלאט מסוגל להביא לקליבלנד אליפות ענה המלך: "זה מה שאנחנו מקווים. בשביל זה כולנו פה".

מי שמספק עד כה עונה מרשימה תחת הישראלי הוא הרכז קיירי אירווינג שסיפר: "הוא אדיר. אני מאחוריו במאה אחוז. יש לו הרבה אמון במה שאני יכול לעשות ובמה שאני עושה. אני שמח שיש לנו אותו. הוא מאמן בינלאומי בליגה והוא לומד יחד איתנו. אנחנו משתפרים ככל שעובר הזמן".

על ההתמודדות של הישראלי עם התקופה הפחות טובה בפתיחת העונה אמר קיירי: "לא היתה לו ברירה. צריך להתמודד עם ביקורות. האשמה היתה לא רק שלו אלא של כולנו". אירווינג גם התייחס לתקופה בה שיתף פעולה עם עמרי כספי בקליבלנד וסיפר: "הוא אח שלי לכל החיים. הוא עזר לי בעונת הרוקי ואני מאחל לו רק טוב. הוא מייצג את ישראל ואני גאה בו".

מי שיופיע גם הוא במשחק האולסטאר הוא דמרקוס קאזינס מסקרמנטו, חברו של כספי. סנטר הקינגס דיבר על יחסיו עם הפורוורד הישראלי: "אני אוהב אותו. האו בחור נהדר, עובד קשה ואני שמח שהיא איתי בקבוצה". ג'יימס הארדן ששיחק עם כספי ביוסטון נתן את הזווית שלו: "הוא עושה עבודה נהדרת. הוא מביא משהו שונה למשחק, בטח בישראל. הוא עושה עבודה טובה בסקרמנטו".