הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צרות מבית: הסכסוך שמסכן את גולדן סטייט

הדם הרע בין דוראנט לגרין יעלה לאלופה בתואר? צפו בכתבה

גבריאל היידו
גבריאל היידו  14.11.18 - 20:58

תגיות: NBA

(בווידאו: צפו בכתבה על המתיחות בגולדן סטייט, מתוך "חדשות הספורט")

רגע לפני ההארכה במשחק בין לוס אנג'לס קליפרס לגולדן סטייט בשלישי בבוקר, הצופים בבית שהצטרפו לתמונת הלווין פיספסו את אחד הרגעים הכי פיקנטיים של העונה. קווין דוראנט זעם על דריימונד גרין, שלא מסר לו כדור בשניות האחרונות של הזמן החוקי, הוציא עליו קיטור ומכאן התפתחה סאגה שמאיימת על העונה של האלופה.

מאז אותם רגעים סוערים על הספסל, שהובילו להשעיה של גרין ממשחק אחד ללא שכר, הצופים נחשפו לפרטים שמציגים את התמונה הרחבה. "השענו את דריימונד גרין מהמשחק מול אטלנטה", סיפר מנהל הווריירס בוב מאיירס והסביר את הצעד: "זה משהו שהרגשנו שמפריע לארגון ולכן עשינו מה שעשינו".

גרין החזיר בקללה כלפי דוראנט והקניט אותו על שלא הודיע האם יאריך את החוזה שמסתיים בקיץ. קורא שפתיים הבחין שדוראנט אמר לחבריו "זו הסיבה שאני בחוץ", כשהוא מתכוון לכך שיעזוב בקיץ הבא בדיוק בגלל בעיות כאלו.

יש המון היסטוריה משותפת בין גרין לדוראנט. הם זכו בזהב אולימפי ביחד, גרין היה הראשון שצילצל ל-KD וביקש שיצטרף לגולדן סטייט וכן, היו ביניהם מספר תקריות בעבר בהן גרין האמוציונלי צעק על דוראנט. בדרך כלל זה הסתיים בהומור, אבל יש משהו שונה בתקרית האחרונה. גרין, שסירב להתנצל על האנוכיות שהובילה להפסד מעצבן בהארכה, הגיב בצורה שהוציאה את דוראנט מאזור הנוחות שלו.

בקבוצה מתעקשים שהעובדה שדוראנט מסרב להתייחס כרגע למועדון לא משפיעה על האווירה, אבל כל הסימנים מעידים שלא מדובר בסתם מריבה סביב מהלך אחד. הלילה, ללא גרין המושעה, גולדן סטייט מצאה את היריבה הנוחה כדי להשאיר את המתיחות בצד וניצחה את אטלנטה הוקס, מהקבוצות החלשות בליגה. דוראנט הוביל את הווריירס עם 29 נקודות, במשחק בו ניצחון לרגע לא היה בספק - בדיוק מה שקבוצה שמחפשת אליפות שלישית ברציפות צריכה כרגע יותר מכל.