סלאם דאנק: צפו בדיווח מאולסטאר 2019

התחרויות האישיות במוקד הלילה. קרי נגד בוקר בשלשות

עידו גור וגיל ברק, שליחינו לארה"ב  16.02.19 - 17:08

תגיות: אולסטאר 2019

תחילת כתבה

אחרי ההצגה של נבחרת ארה"ב מול שאר העולם, אולסטאר 2019 בשארלוט מעלה הילוך והלילה (בין שבת לראשון) יתקיימו שלוש תחרויות מסקרנות במיוחד: תחרות הכישורים, תחרות השלשות ותחרות ההטבעות.

  • החל מ-4:30, ישיר ב-5SPORT: תחרות הכישורים, השלשות וההטבעות של אולסטאר 2019

תחרות הכישורים
האתגר שהחל להופיע בחגיגת האולסטאר ב-2011 יכלול שמונה מתחרים מעניינים מאוד שיעברו מסלול של מכשולים וינסו להשוויץ ביכולות האתלטיות והגמישות שלהם. החל בלוקה דונצ'יץ' מדאלאס ושני האולסטארים החדשים ניקולה יוקיץ' (דנבר) וניקולה ווצ'ביץ' (אורלנד). כמו כן ישתתפו גם את מייק קונלי (ממפיס), ג'ייסון טאטום (בוסטון), טרי יאנג (אטלנטה), קייל קוזמה (לייקרס) וד'אהרון פוקס (סקרמנטו). האלוף של השנה שעברה ספנסר דווינדל מברוקלין פצוע ולא הגיע להגן על התואר.

תחרות השלשות
הכללים ברורים: 10 משתתפים, שני סיבובים, 25 כדורים. השלושה שצברו את מספר הנקודות הרב ביותר בסיבוב הראשון עולים לשלב הגמר. דווין בוקר מפיניקס שזכה בשנה שעברה בתחרות עם 28 נקודות ינסה להגן על התואר שלו ויפגוש כמה צלפים מוכרים כמו האלוף לשעבר סטף קרי ודרק נוביצקי האגדי בהופעתו האחרונה בהחלט באולסטאר. עוד ישתתפו: סת' קרי (פורטלנד), דני גרין (טורונטו), כריס מידלטון (מילווקי), קמבה ווקר (שארלוט), ג'ו האריס (ברוקלין), באדי הילד (סקרמנטו) ודמיאן לילארד (פורטלנד).

תחרות ההטבעות
באירוע שמצטלם הכי יפה והכי חד, יתקיימו שני סיבובים, כאשר כל אחד מהמתחרים יצטרך להשלים הטבעה אחת משלוש ניסיונות. חמישה שופטים ינקדו את איכות ההטבעה מ-6 עד 10. ארבעת המשתתפים יקבלו שני סשנים של דאנקים בסיבוב הראשון. השתיים שצברו את הניקוד הגבוה ביותר יעלו לשלב הגמר ואז יוכרז האלוף. המשתתפים מעט אנונימים: מילס ברידג'ס (שארלוט), ג'ון קולינס (אטלנטה), המידו דיאלו (אוקלהומה סיטי) ודניס סמית' ג'וניור (ניו יורק).