סת' קרי על תחרות השלשות: התערבתי עם סטף

צפו: נוביצקי מוכן: "יהיה פיצוץ". לנארד: "על כולם קשה לשמוע"

עידו גור וגיל ברק, שליחינו לארה"ב  16.02.19 - 22:50

תגיות: NBAאולסטאר 2019

תחילת כתבה

האולסטאר 2019 בשארלוט נכנס לרגעי השיא, כאשר מחר (בלילה שבין ראשון לשני) ייערך המשחק הגדול בין הקבוצה של לברון ג'יימס לזו של יאניס אנטטקומפו. עוד לפני כן, שלל הכוכבים הגדולים של ה-NBA העבירו היום (שבת) את המדיה-דיי החגיגי וענו לכל אנשי התקשורת על השאלות הקשות והבוערות. גם שליחינו לארה"ב, עידו גור וגיל ברק, הסתובבו שם בין הדוכנים, ותפסו חלק מהשחקנים שיופיעו בסוף השבוע הזה.

 • החל מ-4:30, ישיר ב-5SPORT: תחרות הכישורים, השלשות וההטבעות של אולסטאר 2019
 • קווין דוראנט דיבר על ההתקדמות של קבוצתו לשעבר, אוקלהומה: "אני חושב שהוא (פול ג'ורג') יוצא לשם ומשחק חופשי. הוא מבין מה התפקיד שלו ועוזר מאד לת'אנדר. אני חושב שיש לו ולשאר השחקנים סינרגיה טובה עם כל הקבוצה, אז רואים שהוא פשוט מתחיל להבריק יותר. הוא בעבר גם הציג זאת, אבל עכשיו גם היו לו יותר הזדמנויות".

  את קוואי לאונרד שאלו לגבי הקושי בשמירה על שחקנים: "על כולם קשה לשמור. כל משחק שאתה עולה לפרקט, אתה צריך לדאוג שאתה מפוקס. זו ליגה קשה. לכן כולם פה, עובדים על המשחק שלהם".

  ג'ואל אמביד נזכר באולסטאר של השנה שעברה: "המשחק מחר? עברנו את זה בשנה שעברה. הייתי עצבני שהפסדנו, הייתה לנו הזדמנות לנצח. השנה נצטרך לעבוד".

  סת' קרי חשף התערבות מעניינת בינו לבין קרי השני, סטף: "אני חייב לעשות מה שאני חייב לעשות ולהיות עצמי. הייתה לנו התערבות לי ולסטף. מי שמפסיד צריך לפצות את כל המשפחה במתנה".

  דירק נוביצקי דיבר לקראת תחרות השלשות: "לא התכוננתי הרבה. לפני המשחק מול מיאמי התחלתי, אז עברו כבר כמה ימים. זה כמובן שונה מאשר במשחק אמיתי, אבל כבר עשיתי זאת ארבע פעמים בקריירה אני חושב, אז אהיה בסדר. מקווה שאכניס כמה. עכשיו יש 10 מתחרים מעולים, ותהיה תחרות מעולה. יהיה פיצוץ. מקווה שאצליח להתקדם עד לגמר. אבל כמו שאמרתי יש שם מתחרים מעולים אז יהיה קשה".

  גם לברון ג'יימס התראיין במהלך היום, ודיבר על ההתרגשות לקראת האירוע הגדול: "זה נהדר לעיר שארלוט לארח את האולסטאר. זה סוף השבוע הגדול ביותר ל-NBA. כל כך הרבה מדינות צופות בנו, אני שמח להיות פה. זה משמח לדעת שבחרו בי ראשון לאולסטאר, גם הצופים וגם אתם אנשי התקשורת. זה תמיד כבוד גדול להיות חלק מזה, גדלתי כילד שצופה באירועים האלה. אני מגיע מאקרון אוהיו, ולהגיע לשארלוט לאירוע כזה זה מרגש ואני מקווה שאמשיך לגרום למשפחה שלי להיות גאים".