הנטס שלחו את קראב בטרייד ופינו מקום לעוד חוזה מקסימום

מוכנה לקיץ: ברוקלין העבירה לאטלנטה גם בחירות דראפט וקיבלה את טוריאן פרינס. כעת, היא תוכל לרדוף אחרי דוראנט וקיירי, או כוכבים אחרים

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.19 - 06:38
ברוקלין פינתה את החוזה הגדול שלו. קראב (צילום: Sarah Stier/Getty Images)
ברוקלין פינתה את החוזה הגדול שלו. קראב (צילום: Sarah Stier/Getty Images)

תגיות: ברוקלין נטס

תחילת כתבה

בשעה שסדרת הגמר של ה-NBA מתקרבת לרגעי ההכרעה שלה, רוב הקבוצות כבר עמוק עם הראש בפגרה ובעיקר בשוק השחקנים החופשיים, שייפתח בעוד קצת פחות מחודש וצפוי להיות השנה גדוש וסוער במיוחד.

הלילה (בין חמישי לשישי), במסגרת ההכנות לפתיחת השוק, ביצעה ברוקלין טרייד עם אטלנטה, במסגרתו שלחו הנטס את הגארד אלן קראב להוקס. קראב צפוי להרוויח בעונה הקרובה 18.5 מיליון דולר והמעבר שלו מפנה לברוקלין מקום לחוזה מקסימום שני, כך שהם יוכלו לנסות לפתות צמד כוכבים גדולים בקיץ הזה.

יחד עם קראב, ברוקלין גם שלחה לאטלנטה את הבחירה ה-17 שלה בדראפט הקרוב ובחירת סיבוב ראשון בדראפט 2020, במידה שהבחירה הזו לא תהיה בלוטרי. מנגד, אטלנטה העבירה לתפוח הגדול את הפורוורד טוריאן פרינס יחד עם בחירת סיבוב שני ב-2021.

בעקבות הטרייד, ברוקלין למעשה מצטרפת רשמית למרדף אחר קווין דוראנט וקיירי אירווינג, אם השניים אכן יחליטו לשתף פעולה. עד כה, היריבה העירונית ניו יורק ניקס הוזכרה כמועמדת המרכזית לקלוט את שני הכוכבים שהופכים לשחקנים חופשיים, כאשר גם ללוס אנג'לס קליפרס יש מקום לשני חוזי מקסימום.

לאטלנטה לעומת זאת, יש כעת לא פחות משלוש בחירות דראפט די גבוהות, במקומות 8, 10 ו-17 ועוד שלוש בחירות בסיבוב השני והיא תוכל לקחת כמה שחקנים צעירים מבטיחים או לחלופין, להרכיב חבילת טרייד. הטרייד יוכל להפוך לרשמי ב-6 ביולי.