זאיון נפצע בבכורה, רעידת אדמה עצרה את המשחק

ליגת הקיץ: הכוכב הצעיר ערך את משחקו הראשון במדי ניו אורלינס מול הניקס והספיק לקלוע 11 נק' לפני שנפגע בברך. רעידת אדמה בעוצמה 7.1 הדהימה את הקהל בלאס וגאס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.19 - 07:24
תחילת כתבה

זאיון וויליאמסון חיכה להופעת הבכורה בניו אורלינס זמן רב, אבל לא כך הוא דמיין אותה. הכוכב הצעיר לקח חלק במשחקה של הפליקנס מול ניו יורק בליגת הקיץ בלאס וגאס, אבל נפגע בברכו במהלך המחצית הראשונה ולא שב לשחק. אם זה לא מספיק, רעידת אדמה בעוצמה של 7.1 בסולם ריכטר עצרה את המשחק בתחילת הרבע הרביעי.

זאיון פגש את חברו לשעבר במכללת דיוק והבחירה השלישית בדראפט אר. ג'יי בארט, וסיפק יכולת מצוינת במחצית הראשונה עם 11 נקודות בתשע דקות כולל דאנק שהקפיץ את הקהל בווגאס, אבל פגיעה בברך מנעה ממנו להמשיך. למרות זאת, נראה שלא מדובר בפציעה קשה מדי והוא עשוי לקחת חלק במשחק הבא של הפליקנס בליגת הקיץ.

ניו אורלינס הסתדרה לא רע בכלל גם ללא זאיון וקיבלה 30 נקודות מפרנק ג'קסון, בוגר דיוק נוסף ששיחק בעונה החולפת בטקסס לג'נדס מה-G ליג. מן העבר השני, אלונזו טרייר סיפק 21 נקודות ונעזר ב-17 של קווין נוקס כדי להשאיר את הניקס צמודים.

שמונה דקות לסיום המשחק, במצב של 74:80 לטובת ניו אורלינס הגיע האירוע המדאיג. האולם בווגאס רעד בעוצמה כולל לוח התוצאות והרמקולים, ההתמודדות הופסקה, בעוד הקהל ברח מהיציעים. מוקד רעידת האדמה היה בקליפורניה והגיעה למעשה גם לנבאדה הקרובה. סיום עגום ללילה מלהיב.

צפו ברעידת האדמה>>>