"הארדן - השחקן ההתקפי הטוב בהיסטוריה"

ביוסטון מתענגים על הכוכב. ווסטברוק: "הוא לא נורמלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.19 - 10:38
תחילת כתבה

ג'יימס הארדן לא עוצר. כוכב יוסטון קלע 36 נקודות בניצחון של הרוקטס על פורטלנד (108:132), השמיני ברציפות של הקבוצה. בכל אחד מהם אגב, האיש עם הזקן קלע למעלה מ-35 נקודות.

"אני חושב שהרבה אוהבים להפחית מהגדולה כשהם רואים את זה פעם אחר פעם", החמיא ראסל ווסטברוק לחברו. "אבל זה לא נורמלי בגלל שאף אחר לא יכול לעשות את זה. אם זה היה נורמלי, כולם היו עושים את זה".

ווסטברוק שהשלים טריפל דאבל שלישי העונה (28 נק', 13 ריב', 10 אס'), המשיך: "הוא שם את עצמו בעמדה להיות אחד השחקנים ההתקפיים הטובים בכל הזמנים. הוא יכול לקלוע ברמה גבוהה במגוון של דרכים".

הארדן מוביל את הרוקטס למאזן של 3:11 מאז פתיחת העונה, כשהוא קולע 36.1 נקודות בממוצע למשחק, יותר מכל שחקן אחר מאז מייקל ג'ורדן שקלע 37.1 נקודות בממוצע ב-1986-87. למרות זאת, השחקן טוען שהסטטיסטיקה האישית פחות מעניינת אותו: "לא אכפת לי מזה. אני רק רוצה לנצח משחקים".

מאמנו מייק ד'אנטוני כבר ראה דבר או שניים בקריירה, אך גם הוא מבין שמדובר בתופעה: "זה לא ייאמן. נגמרו לי המילים. מה שהוא עושה... אתה לא יכול לעשות את זה. מעולם לא ראיתי דבר כזה. כבר אמרתי שהוא השחקן ההתקפי הטוב בהיסטוריה. לא אימנתי את כולם, אבל הוא כל כך טוב במה שהוא עושה. אני לא חושב שאי פעם ראינו משהו כזה".