הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שדיבאץ' יתגלח: כך הקינגס ויתרו על לוקה

האיש שלחץ לצרפו לעומת זה שהעדיף את באגלי. מעשה שהיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.02.20 - 12:15

בצל המפגש הלילה בין סקרמנטו לדאלאס, בו לוקה דונצ'יץ' הצטיין עם 33 נקודות, לאחרונה בארה"ב עלו שורה של ידיעות בנוגע לוויתור הכנראה היסטורי על כישרון העל הסלובני. אז מה באמת קרה? ננסה לעשות לכם סדר.

הכל מתחיל עם המינוי של ולדה דיבאץ' למנהל המקצועי של הקינגס. שחקן העבר הסרבי לא ראה בדונצ'יץ' כישרון יוצא דופן והחליט לבחור במרווין באגלי, שעד כה נמצא יותר זמן על מיטת הטיפולים מאשר על המגרש. על פי דיווחים המאמן דייב ייגר רצה לבחור בסלובני, אך דיבאץ' התעקש שלא.

אחד מבעלי הקינגס, ויווק רנדיבה, סיפר על בדיחה פרטית שיש לו עם דיבאץ' שהמחישה הדילמה סביב המקרה: "אמרתי לוולאדה, שאם ההחלטות שלו לא יתבררו כנכונות בעוד מספר שנים, הוא יצטרך לגלח את הזקן שלו". ה"בדיחה" הזו הלבינה את פני הג'נרל מנג'ר בפומבי והאשימה אותו בכישלון של סקרמנטו.

אין ספק שהדראפט של 2018 היה עמוס מהרגיל ומילאו אותו מספר שחקנים עם פוטנציאל להיות שחקנים מיוחדים ביום מן הימים. אולם, לאחר מספר חודשים בודדים בלבד גילינו שהבחירה השלישית, לוקה דונצ'יץ' הוא שחקן שמגיע פעם בעשור.

סקרמנטו יכולה הייתה לבחור בשחקן כאשר היה לה את הבחירה השניה בדראפט, אך הקינגס הכושלים החליטו ללכת על מרווין באגלי, שעד כה רחוק שנות אור מהסלובני.