הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דייויד בלאט: "חלק מהמשחקים לא יהיו חשובים בכלל"

צפו במאמן העבר הישראלי מזהיר לקראת חזרת ה-NBA: "רק עוד חודש נראה משחקים יותר תחרותיים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.20 - 20:10

תגיות: NBAדייויד בלאט

כולנו כבר חיכינו שליגת ה-NBA תחזור אלינו, והנה זה קורה. אדם אחד שבוודאות לא יכול שלא להתרגש מחידוש העונה הוא דייויד בלאט, שאימן בעבר את קליבלנד ושימש יועץ מקצועי בשורות ניו יורק ניקס. היום (חמישי) הוא התפנה לראיון בחדשות הספורט ודיבר על ההשלכות של קיום המשחקים באורלנדו ומה לדעתו צפוי לקרות שם.

"הכדורסל בפרט והספורט בכלל היה חסר לי ולכולנו, זה חלק חשוב בחיים של כולנו", הוא אמר. "הייתי שמח לראות שחלק מהמקומות בעולם יוכלו בכל זאת להחזיר את הספורט ושהיום גם הכדורסל חוזר אלינו. אי אפשר לקבוע איך השחקנים יגיעו מבחינה פיזית ומנטאלית. הבועה זה דבר שלא נעשה מעולם בהיסטוריה ומגיע הרבה קרדיט לשחקנים בישראל וב-NBA שניסו ומנסים להשיב את הספורט לאנשים שכולם אוהבים".

בלאט התייחס לנושא ה'בועה': "יהיה מאוד מעניין לראות איך זה ישפיע. מדובר בשלושה חודשים בהם שחקנים יחיו בבועה. חלק מהמשחקים לא יהיו תחרותיים, כי חלק מהקבוצות שם כי הן חייבות להיות ויש רק חלק קטן שחושב שיכול לקחת אליפות, והוא יהיה דומיננטי".

מאמן העבר דיבר על החיסרון של הפורמט החדש והמאולץ: "החלק הראשון של העונה לא יהיה חשוב בכלל כי הקבוצות הללו לא יגיעו בסוף לפלייאוף או יגיעו בלי סיכוי להתקדמות. עוד חודש נתחיל לראות משחקים מאוד תחרותיים וחזקים, כל עוד ליגת ה-NBA תשרוד את הדברים שיובילו אליה הקורונה".