הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יתאים לה": כספי ממליץ לווריירס על אבדיה

פורוורד מכבי התראיין בארה"ב: הוא טוב בהרבה ממה שחושבים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.20 - 20:36

הפעם בתפקיד המרואיין. בתקופה האחרונה עמרי כספי אירח בפודקאסט שלו לא מעט אורחים מעניינים, אבל היום (שלישי) הוא היה האורח בפודקאסט של גולדן סטייט ב-NBC. מה בתפריט? התחושות שלו, מעט על מכבי ת"א, והרבה על דני אבדיה.

"אני בישראל ונהנה מאוד במכבי ת"א", הוא פתח את דבריו, "עברתי ניתוח, אני מניח שאחזור לשחק ב-10 ימים הקרובים, אני מחכה לזה מאוד. המשחק באירופה לעומת ה-NBA הוא שונה מאוד. כל משחק הוא מאוד חשוב, וזה משהו שהייתי צריך להתרגל אליו. אני מרגיש בבית במכבי ת"א ומקווה לחזור בקרוב לפרקט".

בהמשך, כספי שמכיר את גולדן סטייט נהדר, המליץ לה לבחור בדני אבדיה בדראפט הקרוב. "גולדן סטייט צריכה לשקול את דני אבדיה בבחירה מספר 2", כספי החמיא, "הוא יכול לשחק במספר תפקידים, יש לו יכולת אישית וקבוצתית מדהימה. הוא מאוד בוגר במשחק שלו לגילו. הסגנון של גולדן סטייט מאוד מתאים לו, זה בדיוק הסגנון שלו. הוא עושה הגנה הרבה יותר טוב ממה שאנשים חושבים, הוא קשוח, פיזית ומנטאלית. הוא יצטרך לשפר את הג'אמפ שוט שלו, אבל זה יקרה. אני חושב שזה יהיה מדהים אם יהיה בווריירס".

"הוא רוצה להיות שחקן שיוזם, שלוקח על עצמו, הוא יתאים את עצמו לשיטה בווריירס במידת הצורך", כספי הוסיף, "גם סטיב קר יכול להפוך לשחקן NBA מוביל. יחד עם זאת, ההשוואה לדונצ'יץ' היא לא הוגנת, לוקה יש רק אחד ומגיע לו כבוד".