"שחקן מבריק": על ההצגה של הארדן בסן אנטוניו

בהיעדרו של דוראנט, כוכב ברוקלין הפגיז טריפל-דאבל ללא איבודים ועשה היסטוריה לפני המפגש מול האקסית. סטיב נאש: "הוא מנהיג אמיתי". קיירי: "לא יהיו ניבולי פה ביוסטון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.21 - 08:56

תגיות: NBAג'יימס הארדן

תחילת כתבה

בזמן שקווין דוראנט ממשיך להיעדר, ג'יימס הארדן ממשיך לפרוח. "הזקן" להט הלילה (בין שני לשלישי) עם 30 נקודות, 15 אסיסטים ו-14 ריבאונדים ב-113:124 של ברוקלין בסן אנטוניו, אחרי הארכה - הניצחון הראשון של הנטס אצל הספרס לאחר 17 הפסדים רצופים.

הארדן השלים טריפל-דאבל שביעי ב-22 משחקים עם הנטס מאז שהגיע בטרייד מיוסטון, שם ישחק לראשונה בלילה שבין רביעי לחמישי. "למען האמת, אני רק מנסה למצוא דרכים להשפיע על המשחק ולא רק לקלוע", הודה הארדן בסיום. "יש לנו מספר שחקנים שיכולים לשים את הכדור בסל. אני מרגיש שזו העבודה שלי. רק לשחק בדרך הנכונה, לא לאלץ שום דבר, לנסות לעשות את המהלך הנכון, לנסות לסדר לבחורים זריקות. זה קו המחשבה שלי בכל משחק וזה עובד".

שימו לב לנתון הבא: ג'יימס הארדן הוא השחקן הראשון שקולע מעל 30 נק', מוריד מעל 10 ריב' ומחלק מעל 15 אס' עם אפס איבודים מאז 1977/78. אגב, מאז שדוראנט נפצע, הנטס מחזיקים במאזן חיובי של 1:9.

מאמנו סטיב נאש החמיא: "הוא שחקן כדורסל מבריק. הוא עושה את האחרים טובים יותר. הוא יכול להגיע לקו, הוא יכול לסיים בצבע והוא תמיד איום מ-3. למעשה, הוא יכול לעשות כמעט הכל. הוא מנהיג אמיתי עבורנו".

לקראת המפגש של הארדן מול האקסית, קיירי איירוינג אמר: "לכל מי שבבית, תיהנו מהמשחק. לא יהיה מתח או ניבולי פה על הפרקט או לגבי ג'יימס בנוכחותי או בנוכחות כל אחד אחר. נגיע ליוסטון כדי ליהנות ממשחק הכדורסל".