הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"וושינגטון פתוחה להצעות על דינווידי"

בליצ'ר ריפורט: הרכז עשוי לעבור בטרייד עוד בחלון הנוכחי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.22 - 19:55

חברו לקבוצה של דני אבדיה, ספנסר דינווידי, בדרך לקבוצה חדשה? הטרייד דדליין ב-NBA מגיע בעוד קצת יותר משבועיים, ובהמשך לכל השמועות בנוגע לרצון של וושינגטון וויזארדס לבצע טרייד שידלל קצת את הסגל הרחב שלה, מגיעים היום (שני) דיווחים מארה"ב, לפיהם הקבוצה מוכנה לדבר על הרכז, שהגיע בקיץ האחרון.

דינווידי, שהצטרף לקבוצה כחלק מהטרייד הענק שהנחית את ראסל ווסטברוק בלייקרס, מתקשה להראות את היכולות הטובות שהציג בברוקלין, לפני הפציעה שגרמה לו להפסיד כמעט את כל העונה הקודמת. הרכז מעמיד העונה ממוצעים של 13.5 נקודות, 5.8 אסיסטים ו-4.5 ריבאונדים למשחק, ונראה כי החיבור בינו לבין בראדלי ביל לא מוצלח במיוחד. שימו לב למספרים של דינווידי כאשר ביל לא משחק העונה: 23.6 נקודות, 8.2 אסיסטים, 5 ריבאונדים, 49% מהשדה ו-41% לשלוש.

אם דינווידי אכן יעבור, סביר להניח שהוויזארדס ירצו לצרף אליו עוד שחקן או בשניים במטרה להשיג רכז טוב יותר. הסיכוי שהרכז יעבור בלי שיגיע מוביל כדור אחר במקומו הוא אפסי, מכיוון ששני מובילי הכדור האחרים בסגל, ראול נטו וארון הולידיי, לא ברמה של רכז פותח ב-NBA.

כזכור, וושינגטון מעוניינת להחתים את ג'רמי גראנט מדטרויט פיסטונס, ויהיה מעניין לראות אם דינווידי יעבור בטרייד שכזה. לפי הדיווח, הפיסטונס עשויים לרצות שחקנים כמו אבדיה, מונטרז הארל ורוי האצ'ימורה. אם טרייד כזה אכן יקרה, סביר להניח שיגיע איתו אחד נוסף שינחית רכז בבירה.