הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כרים נגד סטוקטון: "נראה כמו בדיחה טפשית"

צפו. לאחר סירוב עטיית המסכה, האגדות מתנגחות: "שיבדוק עובדות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.22 - 19:30

מגפת הקורונה השפיעה על עולם הספורט במגוון דרכים. מדחיות משחקים וביטול עונות ועד יציעים שלמים ללא קהל. בנוסף לדברים האלה, היא גם גרמה לחילוקי דעות רבים בין כל חלקי האוכלוסיה, וכעת, אנחנו עדים להתנגחות של שתי אגדות אדירות של ה-NBA - ג'ון סטוקטון וכרים עבדול ג'אבר, זאת לאחר שהראשון הורחק ממשחקי גונזאגה בעקבות סירובו לעטות מסכה במשחקים ותמך בתאוריות שונות לגבי החיסונים.

"אמירות ומעשים פומביים שכאלה גורמים לציבור להסתכל על הספורטאים כמו בדיחות מטומטמות. הוא מנסה לטעון משהו מסויים כשברור לכולם שמה שקורה זו מגפה עולמית", תקף עבדול ג'אבר. "אני לא מוצא שום היגיון במה שהוא עושה. מסכות הן אמצעי זהירות שיעיל בנסיבות הנוכחיות, וכל טענה אחרת חסרת היגיון".

כזכור, הרכז שכיכב בתחילת ימיו באוניברסיטת גונזאגה וכיום מחזיקה במנוי למשחקי הקבוצה, סירב לעטות מסכה, מה שהוביל להודעה שקיבל בדבר השעיית המנוי הקבוע שלו למשחקי המכללה. "הם ביקשו ממני לשים מסכה במשחקים ולהוות דוגמה בגלל שאני דמות בולטת", סיפר, "הם קיבלו תלונות בהקשר הזה ובהתחלה לא דנו בהן, אבל כשאותן תלונות נערמו הם אמרו לי שיצטרכו לבקש ממני לשים מסכה, או שישעו אותי. בכל מקרה אני אשקול את כל הנושא הזה לפרטי פרטים ואחליט. היחסים מתוחים עכשיו ונראה שאנחנו בדרך למבוי סתום, אבל אני בטוח שנעבור את זה בסוף".

בנוסף, סטוקטון טען שלא פחות מ-150 ספורטאים מקצוענים מתו בעקבות החיסון, על כך אמר כרים: "התגובה שלו קיצונית ולא ומבוססת על המציאות. אם הוא יבדוק את העובדות הוא יבין שהחיסונים מצילים חיים".