הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עם שם מפתיע: נחשפו החמישיות של האולסטאר

לברון ודוראנט נבחרו לקפטנים, וויגינס הקדים את דונצ'יץ' ובוקר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 06:30

תגיות: NBA

רגע לפני ששבוע האולסטאר בא עלינו לטובה, ה-NBA חשפה הלילה (בין חמישי לשישי) את תוצאות ההצבעות לשתי החמישיות. מי שהובילו את הקולות ונבחרו לשמש כקפטנים הם לברון ג'יימס במערב וקווין דוראנט (צפוי להחמיץ את האולסטאר) במזרח, משמע הם אלה שיבחרו את שאר השחקנים בסגלים לקראת המשחק היוקרתי שייערך ב-20 בפברואר בקליבלנד.

לצידו של לברון במערב, מישתפס את מירב תשומת הלב היה לא אחר מאשר אנדרו וויגינס - שעבורו ההופעה הראשונה באולסטאר תהיה בחמישייה. וויגינס - שממעיד ממוצעים של 18 נקודות, 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים למשחק - הקדים את לוקה דונצ'יץ', דווין בוקר, כריס פול, רודי גובר, דונובן מיטשל ואחרים והפתיע לא מעט מחובבי ה-NBA.

מלבד וויגיניס, אין הרבה הפתעות בחמישייה של המערב. ניקולה יוקיץ', ה-MVP המכהן, נבחר גם הוא - כמו גם סטף קרי וג'ה מוראנט, שגם עבורו זו תהיה הופעת בכורה באולסטאר.

בצד המזרחי, מי שנבחרו לצידו של דוראנט הם טריי יאנג, יאניס אנטטוקומפו וג'ואל אמביד - שעבורו זו בחירה חמישית ברציפות, הרצף הארוך ביותר לשחקן פילדלפיה מאז אלן אייברסון נבחר שבע פעמים ברציפות. כזכור, ההצבעות היו מורכבות מקולות האוהדים (50%), קולות השחקנים (25%) וקולות העיתונאים (25%).