הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הארדן היה פשוט נוראי, זה דורש חקירה"

בארה"ב ביקרו, אמביד הודה: "לא אותו שחקן כמו שהיה ביוסטון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 08:45

עוד עונה חלפה, ופילדלפיה 76' רשמה אכזבה נוספת. החבורה של דוק ריברס נכנעה הלילה (בין חמישי לשישי) 99:90 למיאמי היט, מה שסתם את הגולל על עונת 2021/22 מבחינתה, זאת לאחר 4:2 בסיום סדרת חצי הגמר במזרח. לא הרבה זמן לאחר ההפסד, הביקורות בארצות הברית החלו להישמע.

"מיאמי היא הקבוצה הטובה יותר, אבל זו הייתה הופעה מזעזעת מצידה של פילדלפיה", אמר פרשן ESPN, סטיבן איי סמית', "זה נכון שדני גרין נפצע וג'ואל אמביד לא היה כשיר ב-100%, אבל היכולת הזאת של ג'יימס הארדן מחייבת חקירה. איך בשם אלוהים אתה משחק 22 דקות במחצית השנייה וזורק רק פעם אחת?! זאת הייתה הופעה נוראית וזולה של הארדן. אני גם מאוד מעוניין לראות מה פילי תעשה עם דוק ריברס, בגלל שאני מריח משהו וזה לא מריח טוב בכלל".

"כולם מצפים לג'יימס הארדן גרסאת יוסטון רוקטס", אמר בסיום ג'ואל אמביד, "אבל זה כבר לא מי שהוא. בכל מקרה בשלב מסויים אתה חייב להפסיק להסתכל על המאמנים ועל הצוות ולהסתכל על השחקנים עצמם, אולי אנחנו פשוט לא טובים מספיק".

בהמשך, כוכב פילדלפיה גם דיבר על הכוכב מן העבר השני, ג'ימי באטלר, שכזכור שיחק איתו ב-2018/19 לפני ששוחרר והגיע למיאמי: "אני עדיין לא מבין איך אפשרנו לו ללכת. הלוואי שהייתי יכול ללכת איתו לקרב".

אגב, גם המאמן, ריברס, הגיב לביקורת ואמנם ניסה לשדר רוגע, אך גם נשמע מתוסכל במיוחד במהלך מסיבת העיתונאים: "אני לא מודאג מהמצב שלי. לדעתי אני נותן עבודה יוצאת מן הכלל ואם אתם חושבים אחרת אז אתם מוזמנים לכתוב את זה. אני קורע את התחת כאן, כשהגעתי לכאן אף אחד לא הימר עלינו. אני מרגיש בטוח, כל פעם שאתה טועה אתה מפסיד את העבודה שלך? לא. אני יודע מה עשיתי העונה ואני מרגיש נפלא בנוגע לזה, אבל שוב, אם ככה אתם חושבים פשוט לכו על זה".