הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גג העולם: חגיגת החסימות במיאמי - בוסטון

צפו: אדבאיו הזכיר נשכחות מהבועה, באטלר עצר את טייטום ותייס ריחף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.22 - 10:17

כיאה לסדרה בין שתיים מקבוצות ההגנה הטובות ב-NBA, קיבלנו הלילה (בין שלישי לרביעי) חגיגת חסימות כבר במשחק הראשון של גמר המזרח, שהסתיים בניצחון 107:118 של מיאמי על בוסטון ויתרון 0:1. שלושת השומרים המצוינים מרכוס סמארט, אל הורפורד וקייל לאורי אמנם נעדרו, אבל זה לא מנע מהצדדים לרשום 20 חסימות במצטבר. עד כמה זה מטורף? ממוצע החסימות למשחק העונה היה פחות מ-10, כשהסלטיקס סיימו במקום השני בליגה בקטגוריה הזו עם 5.8 חסימות לערב.

בוסטון התעלתה על הממוצע שלה ורשמה 8 חסימות, כולל אחת יפהפייה של דניאל תייס על דוויין דדמון, אבל ההיט היו אלו שנהנו מתצוגת הגנה עוד יותר מדהימה שכללה 12 בלוקים. בכך, הם השוו את שיא החסימות של המועדון בפלייאוף. באם אדבאיו סיים עם 4 חסימות וג'ימי באטלר (41 נקודות) וגייב וינסנט 3 כ"א.

במשחק 1 של גמר המזרח בבועה בין מיאמי לבוסטון אדבאיו סיפק בלוק מנצח ואייקוני בהארכה על טייטום, והלילה הוא בהחלט הזכיר נשכחות. הסנטר הנהדר של ההיט חסם את טייטום כשאחרון עלה לזריקה מחצי מרחק ובהמשך חסם גם את ג'יילן בראון שניסה להטביע בחדירה ימינה - בדיוק כמו טייטום בבועה. גם באטלר רשם בלוק יפהפה כשחסם את טייטום בניסיון מחוץ לקשת. החסימות היפות ביותר ממשחק 1 בנגן הווידאו למעלה>>