הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דייוויס טוב מיוקיץ' ולוקה כשהוא בריא"

סטיבן איי סמית' התווכח עם רדיק, שטען: "הוא לא הצליח לעבור סיבוב 2 לבד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.22 - 19:39

תגיות: NBA

מאז תחילת הקריירה אנתוני דייוויס מתקשה להישאר בריא למשך תקופה ארוכה, וכך גם מאז הזכייה בתואר עם לייקרס לפני שנתיים. אמנם קשה להכניס את אחד הגבוהים הטובים ב-NBA לדיון הגדולים ביותר בליגה בעקבות הזמן הרב שהוא מבלה מחוץ למגרש, אך זה לא מנע ממספר פרשנים ושחקני עבר לדון בנושא. כפי שתוכלו לראות בסרטון למעלה, סטיבן איי סמית', ג'יי ג'יי רדיק ואמארה סטודמאייר מדברים על דייוויס בשאלה האם הוא נכנס כאחד משבעת השחקנים הטובים בליגה.

איי סמית' הצטרף לשיחה וטען: "כשהוא בריא לגמרי, שזה נדיר, אני בוחר את אנתוני דייוויס לפני כל אחד מהשחקנים שהזכרת. השחקנים האחרים אמינים יותר כי הם פחות פציעים, אבל כשהוא בריא אני לוקח אותו לפני ניקולה יוקיץ' ולוקה דונצ'יץ'. אני יודע כמה יוקיץ' נהדר, אבל אני לוקח אותו לפניהם וגם לפני ג'ימי באטלר וג'ייסון טייטום".

לאחר מכן פנה הפרשן לג'יי ג'יי רדיק: "אתה לא היית ידוע בתור שחקן הגנה טוב, אנתוני דיוויס כן. אתם יכולים לדבר כמה שאתם רוצים על זה שלברון ג'יימס השחקן הכי טוב, אבל בלי דייוויס הוא לא היה זוכה בתואר", טען.
 
לאחר מכן רדיק עצמו ענה לאיי סמית': "אתה אומר שהיית שם את רובין (יד ימינו של באטמן) בטופ 7, הוא היחיד בתפקיד רובין שנכנס לטופ 7? והרבה באטמנים מאחוריו? אני יכול לסתור את הטיעון שלך בקלות - דייוויס לא הצליח לעבור את הסיבוב השני בפלייאוף לבד, באטלר הצליח, טייטום הצליח, שלוש פעמים".