הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התחזה לתומפסון, והושעה לכל החיים מההיכל

גולדן סטייט הרחיקה צעיר שעקף 5 מעגלי אבטחה: "הייתי שחקן NBA ל-10 דקות, היה שווה לשלם 10,000 דולר על כרטיס בשביל זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.22 - 19:43

תגיות: NBA

התחזות שעלתה ביוקר. גולדן סטייט ווריירס השעתה ממשחקי הבית שלה לכל החיים יוטיובר שהתחזה לשחקן הקבוצה, קליי תומפסון, וגרם לאנשים בצ'ייס סנטר להאמין שהוא אכן השחקן. בעזרת ההתחזות, הוא קיבל גישה לא רק למתחם ההיכל עצמו, אלא אפילו לפרקט.

"הנה אני אחרי שעברתי חמישה מעגלי אבטחה וזרקתי לסל במשך 10 דקות", פרסם המתחזה דוסון גארלי תמונה ברשתות החברתיות שלו. האירוע קרה אתמול שני במהלך הבוקר שלפני משחק מספר 5 בסדרת גמר ה-NBA בין גולדן סטייט לבוסטון סלטיקס. 

גארלי אף העלה לעמוד האינסטגרם שלו את המכתב הרשמי שקיבל מבריאן הרברט, מנהל האבטחה באולם, בו נכתב: "ביצעת הונאה באנשי האבטחה בהיכל". המתחזה אינו מכחיש את המיוחס עליו, ובמכתב אוים שאם יתקרב לצ'ייס סנטר הוא יואשם בהסגת גבול.

גארלי עצמו טוען שההרחקה היא קשקוש, שהוא החזיק בכרטיס למשחק ושזאת לא אשמתו שהאבטחה לא עצרה אותו. "שילמתי 10,000 דולר על כרטיס ונכנסתי כחוק, אבל אין בי כל חרטה. האם זה היה שווה להפסיד כזה סכום? ברור, הייתי שחקן NBA למשך 10 דקות".

אבל זאת לא הפעם הראשונה שגארלי השתמש בדימיון בינו לבין קליי תומפסון כדי למשוך תשומת לב. בסדרת הגמר של 2018 הוא התלבש כמו כוכב גולדן סטייט וישב קרוב לפרקט, הווידאו בכיכובו זכה למיליוני צפיות ביוטיוב.