לפני מכבי ת"א: שלושה שחקני צסק"א נדבקו

הרוסים יגיעו למשחק עם סגל חסר. גם שאראס נמצא חיובי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.20 - 21:36
תחילת כתבה

הצרות ביורוליג נמשכות. צסק"א מוסקבה הודיעה הערב (שבת) כי שלושה משחקניה נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. מדובר ביאניס סטרלינקס, ניקולה מילוטינוב וסמן אנטונוב. סטרלינקס ומילוטינוב לא טסו עם צסק"א למשחק הראשון של העונה במפעל בברצלונה, אנטונוב היה בסגל ולא שיחק.

לפי הפרוטוקול של היורוליג, כאשר נמצא שחקן מאומת בקבוצה עליו להיכנס לבידוד, לעבור שתי בדיקות נוספות בארבעת הימים העוקבים, עד שלושה ימים לפני המשחק הבא המתוכנן שלהם. כך יהיה עם שלושתם. כרגע אין סכנה לקיום המשחק, ואלופת ישראל יכולה ליהנות מכך שהרוסים יגיעו עם סגל חסר.

אגב, בפרוטוקול גם נכתב שקבוצה צריכה להיות עם לפחות שמונה שחקנים על מנת שתוכל להשתתף במשחק. אם יש לה פחות, היא עלולה להפסיד טכנית. כלומר, לא אמור להיות מצב של דחיית המשחק.

כמו כן, היום הודיעה ברצלונה באופן רשמי: מאמן הקבוצה, שארונס יאסיקביצ'יוס גם כן נדבק בקורונה וכך גם עוזרו. רק לפני יומיים שהו השניים על הספסל של הקבוצה במשחק היורוליג נגד צסק''א, בניצחון של הקטאלונים 66:76. האם הוא נדבק מאחד מאנשי הקבוצה הרוסית? אין לדעת.

"הם מרגישים טוב", דיווחה הקבוצה. השניים נמצאו חיוביים בבדיקות הפרוטוקול שנערכו לפני המשחק נגד צסק''א ואינם מדווחים על תסמינים. למרות זאת, כל אחד שוהה בביתו בבידוד.

שאראס, שייעדר לפחות בשבועיים הקרובים מהקווים של ברצלונה, הוביל אותה בשישה משחקים מאז החל את התפקיד בקבוצת הפאר. הוא הספיק להפסיד לריאל מדריד בגמר הסופרקאפ הספרדי, אך בליגה הוא טרם הפסיד - שלושה ניצחונות וכן גם כאמור ניצחון מרשים על צסק''א במחזור הפתיחה ביורוליג.