פרסום ראשון: מקס היידגר בדרך להפועל חיפה

גארד מכבי ת"א יעבור בהשאלה. האנטר: "לא מקשיבים למאמן"

רועי כהן
רועי כהן  26.11.20 - 15:34
תחילת כתבה

שבעה הפסדים בעשרה משחקים. איך שלא תסובבו את זה, ולא משנה כמה שהמשחקים היו צמודים, מכבי ת״א פשוט לא מצליחה לייצר מומנטום ביורוליג. הערב (חמישי, 21:05 שידור ישיר ב-sport5) היא תפגוש את אולימפיה מילאנו כשהיא מגיעה מהמקום ה-14 ביורוליג. אם תשאלו את אות׳לו האנטר, יש לו בטן מלאה על איך שהדברים נראים ומתנהלים, והוא לא חסך ביקורת עצמית באימון המסכם אמש.

בנושא אחר, מכבי תל אביב כבר מחליטה לדלל את הסגל: היום (חמישי) נודע כי הגארד מקס היידגר צפוי לעזוב את הקבוצה ולעבור בהשאלה להפועל חיפה. במכבי לא רשמו את היידגר ליורוליג בידיעה שמתישהו הוא יושאל, והקבוצה מנהלת מגעים מתקדמים עם האדומים שפתחו את העונה מצוין בליגה.

״יש לנו הרבה בעיות״, פתח האנטר, ״אנחנו לא מסוגלים לגמור משחקים שבידיים שלנו, אנחנו לא מגלים אחריות על הפרקט, אנחנו לא משחקים כדורסל טוב, לא משחקים ביחד, אנחנו לא מקשיבים למה שהמאמן אומר לנו לעשות ואנחנו פשוט לא טובים. ולכן אנחנו עכשיו בשלב שכל משחק הוא ׳מאסט ווין׳, כולל בליגה הישראלית. אנחנו מגיעים למשחקים במחשבה שאנחנו יכולים לנצח, אבל זה לא קורה בפועל״.

האנטר, שגם ברמה האישית חווה פתיחת עונה לא טובה, עם 7 נק׳ למשחק, הוסיף: ״אני בהחלט מרגיש שגם בנוגע אליי אני לא מרוצה מפתיחת העונה הזאת. אני רוצה לנצח ואנחנו לא מצליחים. כל אחד צריך לחשוב איך הוא יכול לעשות את הדברים בצורה טובה יותר ופשוט להתחיל לנצח. אני מאמין בקבוצה הזאת, מאמין שאנחנו קבוצת פיינל פור ושאנחנו מסוגלים להגיע לשם, וכשהזמן יבוא אנחנו נהיה מוכנים, אבל זה מתחיל עכשיו, צריך לעבוד בשביל זה״.