בזוי והזוי: צפו במאמן הנוער ביוון סוטר לשחקן

המאמן היכה את חניכו והעיז להכחיש: "לא נתתי סטירה, היד עפה באוויר"

שי לוי
שי לוי  28.07.14 - 23:57
מעשה מכוער ומביך
מעשה מכוער ומביך
תחילת כתבה

בדרך כלל הכדורסל נחשב לספורט שפוי יחסית, עם מקרי אלימות בודדים, בעיקר בהשוואה לכדורגל. אם על כר הדשא רואים לא מעט התקוטטויות, התפרעויות ואגרופים, על הפרקט מדובר במחזה יחסית נדיר. אבל דווקא באליפות אירופה לנוער, נצפה מאמן הנבחרת היוונית כשהוא סוטר לאחד מחניכיו על הספסל.

נבחרת הנוער של יוון היתה ביתרון 82:87, 20 שניות לקראת סוף ההארכה השנייה של המשחק מול ספרד בשלב השני של אליפות אירופה. מסיבה לא ידועה, כנראה דברים שאמר השחקן בן ה-16, אנטוניס קוניאריס למאמנו, איליאס פפאטאודורו, המאמן פשוט איבד את העשתונות, ניגש לחניכו וסטר לו מול חבריו לנבחרת.

האירוע לא הסתיים בזאת. המשחק כידוע צולם ושודר ואת המאורע המביך ראו הצופים בבית, כמו גם הקהל והשחקנים, אך המאמן והשחקן בחרו להכחיש. אני רוצה להבהיר. לעולם לא הייתי נוגע בשחקן, במיוחד לא ילד בן 18. היד שלי עפה באוויר בגלל שהייתי עצבני אבל לא נתתי לאף אחד סטירה. העד שלי הוא השחקן עצמו", אמר המאמן בתום המשחק.

גם השחקן, שכנראה היה נתון ללחץ מצד איגוד הכדורסל היווני ואמר: "המאמן באמת לא נגע בי". אז אולי ביוון לא יעשו דבר בנושא, אך פיב"א לא צפויה לשתוק נוכח האלימות הבזויה והמוזרה של המאמן כלפי תלמידו.