הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דובאי: פדרר ודיוקוביץ' בחצי הגמר, גם אנדיוני

השוויצרי גבר 3:6, 4:6 על יוז'ני ויחכה בחצי הגמר למנצח בין טסונגה לדל פוטרו, אלוף אוסטרליה עבר את טיפסרביץ' 1:6, 6:7 ויפגוש את מארי שניצח את ברדיץ' 3:6, 5:7. 1:6, 2:6 לצמד הישראלי על המדורגים 2, לינדשטאר וטאקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.12 - 17:45
טורניר דובאי ממשיך לחייך עבור המצד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך, שהעפילו היום (חמשי) לחצי הגמר לאחר ניצחון יפה על המדורגים 2 בטורניר. בנוסף, הטניסאים הבכירים בטורניר היחידים נראים טוב: רוג'ר פדרר, נובאק דיוקוביץ' ואנדי מארי הבטיחו העפלתם לחצי הגמר גם כן.  

בטורניר היחידים, ממשיך רוג'ר פדרר לשייט לעבר חצי הגמר. הפנומן השוויצרי לא התקשה לגבור על מיכאיל יוז'ני הרוסי, לא עמד אפילו פעם אחת במצב בו הוא עלול להישבר וניצח 3:6, 4:6. בחצי הגמר יחכה לו חואן מרטין דל פוטרו, שניצח בלי בעיות את ג'ו ווילפריד טסונגה 6:7, 2:6.

אלוף אוסטרליה, שהחזיק במאזן של 2:3 מול טיפסרביץ' עד היום, טייל במערכה הראשונה ל-1:6 קליל מול בן ארצו. הסט השני היה קשה הרבה קשה עבור המדורג מספר 1 שכבר נקלע לנקודת מערכה לחובתו בשובר השיוויון. טיפסרביץ' ביצע שגיאה כפולה ומשם דיוקוביץ' כבר לא עצר וניצח 6:8 בשובר השיוויון. בחצי הגמר: אנדי מארי.

מארי, מצידו, ממשיך לאותת על כוונותיו לנסות ולשבוא את ההגמוניה את פדרר, נדאל ודיוקוביץ' ולזכות בגראנד סלאם. אפילו מאמנו האישי, איוון לנדל, הצהיר כי הוא מסוגל בכך. הערב, הבריטי הזיע מול תומאס ברדיץ' אך גבר עליו 3:6, 5:7 וייאלץ להתמודד בחצי הגמר מול הסרבי המצויין.

שני הישראלים, שחוו ירידה בכושרם בחודשים האחרונים, חוזרים לעצמם. השניים דילגו לחצי הגמר בזכות ניצחון קל יחסית ואף מפתיע על רוברט לינדשטאד השבדי והוריה טקאו הרומני 1:6, 2:6 תוך 57 דקות בלבד. הצמד הישראלי זכה ב-86% מההגשות הראשונות, שבר 4 פעמים את ההגשות של יריביו ולא נשבר אפילו פעם אחת. בשלב הבא יפגשו רם וארליך את המנצחים בהתמודדות בין מאריוס פירסטנברג ומרסין מטקובסקי הפולנים למיכאל קולמאן הגרמני וסרגיי סטאחובסקי האוקראיני.