רבע גמר גביע דייויס: 1:2 לארה"ב על צרפת

האחים בריאן ניצחו בזוגות. אוסטריה צימקה ל-2:1 מול ספרד. 1:2 לארגנטינה על קרואטיה ולצ'כיה על סרביה

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.12 - 01:23
האחים בריאן. הקנו יתרון חשוב (gettyimages)
האחים בריאן. הקנו יתרון חשוב (gettyimages)
תחילת כתבהפרט למשחק הזוגות של ישראל שהעלה את הבחורים בכחול לבן לקרב הפלייאוף לבית העליון, התקיימו עוד מספר משחקים מעניינים בשלב רבע הגמר של אותו בית עליון. נכון לעכשיו, ובניגוד למשחקה של הנבחרת שלנו, אף אחת מההתמודדויות עדיין לא סגורה. אוסטריה מתחה במעט את ספרד, ארה"ב עלתה ליתרון חוץ גדול בצרפת, צ'כיה בדרך הבטוחה לניצחון על סרביה וקרב הענקים (תרתי משמע) בין ארגנטינה וקרואטיה הסתיים בניצחון ארגנטיני אחרי 5 שעות ארוכות.

ספרד - אוסטריה 1:2
לאחר שניקולאס אלמאגרו ודויד פרר הבטיחו יתרון של 0:2 ממשחקי היחידים כשגברו על יורגן מלצר ועל אנדראס היידר-מאורר, היו יכולים מחזיקי הגביע (ללא רפאל נדאל) לסגור את הסיפור. אלא שמרסל גרנויירס ומארק לופס הפסידו לאוליבר מראץ' ואכסנדר פאייה 6:3, 4:6, 6:4 ו-7:6. עם זאת, הספרדים זקוקים רק לניצחון אחד בשני מפגשי היחידים כדי להעפיל וסביר להניח שפרר או אלמאגרו הנהדרים יעשו זאת.

צרפת - ארה"ב 2:1
האחים בראיין, כמעט כמו תמיד, עשו את העבודה עבור האמריקאים וגברו 4:6, 4:6, 6:7 על ז'וליאן בנטו ומיכאל לודרה לאחר שעתיים ושבע דקות. המשחק הזה מבטיח המשך התמודדות מסקרנת מאוד, כאשר ג'ו ווילפריד טסונגה יפגוש את ג'ון איסנר ואילו ז'יל סימון ינעל את המפגש מול ראיין האריסון. הצרפתים חייבים שני ניצחונות במונטה קרלו כדי להמשיך לחצי הגמר.

צ'כיה - סרביה 1:2
ללא נובאק דיוקוביץ' עושה רושם שלסרבים אין יותר מדי מה למכור מול הצמד הצ'כי הנפלא. יאנקו טיפסרביץ' לבדו ככל הנראה לא יוכל לראדק סטפאנק ותומאס ברדיץ', שניצחו את ננאד סימוניץ' ואיליה בוזוליאץ' 4:6, 2:6 ו-6:7. ניצחון אחד של הצ'כים באחד מהמשחקים המסקרנים - ברדיץ'-טיפסרביץ' או סטפאנק-טרויצקי - יסגור את הסיפור.

ארגנטינה - קרואטיה 1:2
הדרום אמריקאים השלימו מהפך ביתי נהדר לאחר שדויד נלבנדיאן ואדוארדו שוונק נלחמו בקרב איתנים מול מרין צ'יליץ' ואיבו קרלוביץ', וניצחו 3:6, 7:6, 6:3, 6:7 ו-6:8 בתום משחק של חמש שעות תמימות. צ'יליץ' וקרלוביץ' העייפים, אגב, ישחקו גם ביחידים מול דל פוטרו (הרענן יחסית) ואיתו נלבנדיאן.