הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בריסביין: סרינה וויליאמס זכתה, אנדי מארי עלה לגמר

האמריקנית מחצה 1:6, 2:6 את פאבליוצ'נקובה והשלימה טורניר בו לא שמטה מערכה. הסקוטי עבר את נישיקורי שפרש ויפגוש את דימיטרוב בגמר. ראדוונסקה זכתה באוקלנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.13 - 13:13
בלתי ניתנת לעצירה. סרינה (gettyimages)
בלתי ניתנת לעצירה. סרינה (gettyimages)
סרינה וויליאמס התחילה את שנת 2013 בדיוק מהמקום בו היא נעצרה שבזו שרק הסתיימה. האמריקנית המצוינת מחצה 2:6, 1:6 את אנסטסיה פאבליוצ'נקובה בגמר טורניר בריסביין וזכתה למעשה בתואר הראשון שלה בשנה החדשה.

51 דקות לקחו לטניסאית הדומיננטית בסבב לטאטא את היריבה שלה, כשארבע שבירות הספיקו לה לתואר ה-46 בקריירה ולסכם טורניר מושלם בו לא שמטה מערכה. בכך, אגב, סרינה השלימה ניצחון 17 רצוף וניצחון 35 ב-36 משחקיה האחרונים, מאז אותה הדחה סנסציונית בסיבוב הראשון של הרולאן גארוס.

בטורניר המקביל, לגברים, גם אנדי מארי דילג לגמר. אלוף ארצות הברית, שיגיע לאוסטרליה עם שאיפות גדולות, עבר את קיי נישיקורי שפרש. היפני לא היה יכול להמשיך לשחק במהלך המערכה השנייה, בפיגור של 2:0, אחרי שאת המערכה הראשונה הסקוטי ניצח 4:6.  בגמר ימתין למארי גריגור דימיטרוב (בולגריה, 48 בעולם), שניצח 3:6, 7:5, 6:7 את מרכוס בגדאטיס.

עוד אחת שיכולה לחייך היא אגניישקה ראדוונסקה, שזכתה בטורניר אוקלנד. הפולניה (4 בעולם) גם כן לא הפסידה אף מערכה במשך כל הטורניר במזרח וניצחה 4:6, 4:6 את יאנינה וויקמאייר. עבור ראדוונקסה, היה זה התואר ה-11 בקריירה.