שראפובה ניצחה את ווזניאקי וזכתה בטורניר האינדיאן וולס

המדורגת 3 בעולם גברה 2:6, 2:6 תוף 81 דקות ולא שמטה אף מערכה בטורניר

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.13 - 00:22
תחילת כתבה

טורניר האינדיאן וולס הגיע הערב (ראשון) לשלב הגמר בגזרת הנשים וגם אצל הגברים. אצל הבנות, מריה שראפובה ניצחה 2:6, 2:6 את קרולין ווזניאקי המדורגת 8 בעולם וזכתה בכל הקופה שעומדת על כמעט 5 מיליון דולרים.

הרוסיה המדורגת 3 בעולם זכתה בטורניר הראשון שלה לשנת 2013 ונראית נהדר לקראת עונת הגרנד-סלאמים שתתחיל ביוני עם הרולאן גארוס בצרפת, המייג'ור האחרון בו זכתה. 81 דקות בלבד לקח לשראפובה להביס את ווזניאקי ולא שמטה מערכה אחת בטורניר. הדנית עשתה דרך יפה עד לגמר כאשר עברה את ויקטוריה אזרנקה ברבע ואת אנג'ליק קרבר בחצי. אך ברגע המכריע, לא יכלה אל מול הסרבים החזקים של שראפובה שזכתה בפעם השנייה בקריירה בטורניר אחרי שניצחה ב-2006.

"אלה הרגעים שאני מתאמנת עבורם", אמרה בסיום שראפובה, "אני מחייכת כי רק ברגעים מעטים בקריירה אני מסיימת כאלופה, לא משנה באיזה טורניר. זאת העבודה שלי, ואני מעריכה כל רגע כזה".

שראפובה הגישה 21 אייסים מול אפס של ווזניאקי, 2 שבירות בכל מערכה הספיקו לה לניצחון המוחץ. "מריה שיחקה נהדר", אמרה בסיום המפסידה, "היא היתה הרבה יותר טובה ממני ואני מקווה לנקום בה בטורניר מיאמי (הטורניר הבא בסבב), אולי גם שם נגיע עד לגמר".