הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרינה וויליאמס זכתה במיאמי אחרי שניצחה 1:2 את שראפובה

האמריקנית רשמה היסטוריה כשהיתה לטניסאית הראשונה שזוכה בטורניר 6 פעמים אחרי 6:4, 3:6, 0:6 על המדורגת 2 בעולם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.13 - 23:38
סרינה והגביע. פעם שישית בקריירה (gettyimages)
סרינה והגביע. פעם שישית בקריירה (gettyimages)

טורניר מיאמי הגיע לשלבי ההכרעה, ובגזרת הנשים נרשמה היסטוריה, סרינה וויליאמס ניצחה בגמר הטורניר 6:4, 3:6, 0:6 את מריה שראפובה וזכתה להניף את הגביע בפעם ה-6 בקריירה, יותר מכל טניסאית אחרת. בנוסף, 4.8 מיליון דולר נכנסו לכיסה. מחר ייערך גמר הגברים בין אנדי מארי לדויד פרר.

האמריקנית המדורגת 1 בעולם הפסידה בסך הכל את המערכה השנייה שלה בטורניר, וזכתה בתואר השני שלה לשנת 2013. זו היתה הפעם השלישית בהיסטוריה בה מארח גמר הטורניר את המדורגת 1 בעולם מול סגניתה, והאמריקנית הדיחה את שטפי גראף מראש טבלת הזכיות בטורניר וזכתה בתואר ה-48 בקריירה. 

המערכה הראשונה היתה של הרוסייה שפתחה נהדר, אבל וויליאמס חזרה לעצמה במערכה השנייה ושברה כבר במשחקון השני. שראפובה חזרה אבל סרינה התעשתה ושברה שוב, 1:1 במערכות. החלק האחרון היה כולו של האמריקנית שניצחה 0:6 קליל וזכתה בטורניר. "אני עדיין לא מאמינה שזו הפעם השישית שאני כאן", אמרה סרינה בסיום, "אני מקווה לשוב גם בשנה הבאה, הקהל נהנה ממשחק מצויין שהיה לא קל עבורי".

המדורגת 2 בעולם הפסידה בפעם ה-12 לוויליאמס בקריירה (ניצחה פעמיים בלבד), אחרי שעברה חלק את כל הטורניר ולא הפסידה אפילו מערכה אחת. שראפובה עוברת עונה טובה, היא זכתה בטורניר ברסיביין והגיעה לחצאי הגמר בטורניר דוחא ובאוסטרליה הפתוחה.