הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טורניר רומא: פדרר ודיוקוביץ' העפילו לסיבוב השני בקלות

המדורג 1 בעולם התאושש מההדחה במדריד עם 2:6, 3:6 על מונטאנס, השוויצרי לא התקשה וגבר על סטראצ'ה 2:6 1:6. בנשים, ראדוונסקה ו-ווזניאקי הודחו, קביטובה העיפה את ליזיקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.13 - 23:43
לקח את זה קשה ועשה את זה קל. דיוקוביץ' (GETTYIMAGES)
לקח את זה קשה ועשה את זה קל. דיוקוביץ' (GETTYIMAGES)
בשבוע שעבר בטורניר במדריד נובאק דיוקוביץ' הופתע ביחד עם כל עולם הטניס כשהודח כבר בסיבוב הראשון, אבל הערב (שלישי), המדורג מספר אחת בעולם, וגם המדורג 3 רוג'ר פדרר, הבהירו שעולם כמנהגו נוהג: השניים טילו לסיבוב השני בפתיחת טורניר רומא, ולא ממש התקשו. אצל הנשים דווקא כן נרשמה הפתעה, כשהמדורגת 4 אגניישקה ראדוונסקה הודחה כבר במשחק הראשון.

כנראה שדיוקוביץ' לא לקח קשה מדי את ההדחה במדריד, או במחשבה שניה - אולי הוא לקח אותה מאוד קשה ובגלל זה הגיע להוציא את העצבים. הסרבי פתח את הופעתו על החימר של בירת איטליה מול אלברט מונטאנס הספרדי (89 בעולם), וכעבור 70 דקות סגר את הסיפור עם 2:6 3:6 קליל למדי, שהעמיד אותו על מאזן 3:27 העונה.

רוג'ר פדרר שהודח בסיבוב ה-3 במדריד (ע"י נישיקורי), שמע השבוע על כך שאנדי מארי עוקף אותו בדירוג ומוריד אותו למקום ה-3, החל במסע חזרה אל עבר הפסגה עם 2:6 1:6 חלק על פוטיטו סטראצ'ה האיטלקי. השוייצרי בן ה-31 ימתין לג'יל סימון או למיכאיל יוז'ני בשלב הבא, וינסה לשים ידו על התואר החמקמק של רומא, בו הוא מועלם לא זכה למרות 13 ניסיונות. המדורג 10, סטאניסלס וואורינקה, כבר היה בפיגור מערכה מול קרלוס בלרוק (63), אבל חזר לנצחון 7:5, 3:6, 3:6 על הארגנטיני והתקדם לשלב הבא, שם יפגוש את דולגופולוב. המנצח ביניהם, אגב, יחכה לדיוקוביץ'.

אצל הנשים, אגניישקה ראדוונסקה לקחה את המערכה הראשונה שלה בטורניר עם 6:7 על סימונה הלפ, אבל משם איבדה ריכוז והודחה אחרי שנוצחה 6:1, 6:2 לרומניה שמדורגת 64 בעולם. הפולניה לפחות לא לבד, כי גם קרולין ווזניאקי הודחה בסיבוב הפתיחה, ולה זה קורה בפעם השניה ברציפות. הדנית הפסידה 2:6, 6:4, 7:6. בקרב האיכותי ביותר של הסיבוב, פטרה קביטובה המדורגת 8 הדיחה את סבין ליזיקי עם 4:6, 6:0 ו-5:7.