הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התחזית באנגליה: הפתעות. גם דיוקוביץ' וסרינה ימעדו?

מ-15:00: שידור ישיר באתר מהסיבוב ה-2 בווימבלדון, הבכירים תחת לחץ. ובנוסף: יוני ארליך בזוגות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.13 - 11:02

המדשאות של ווימבלדון מהלכות אימים על הטניסאים הכי טובים בעולם. רוג'ר פדרר, רפאל נדאל, מריה שראפובה, ויקטוריה אזרנקה, שרה אראני וג'ו-ווילפריד טסונגה כבר שילמו את המחיר והודחו מהגראנד סלאם בסיבובים המוקדמים - מי יהיה הבא בתור שיפול קורבן למגיפת ההדחות באחד הטורנירים המשוגעים אי פעם בלונדון?

  • מ-15:00, שידורים ישירים באתר: דיוקוביץ', דל פוטרו ורדוואנסקה

באופן טבעי, הראשונים על הכוונת הם גם שני המדורגים הכי בכירים בווימבלדון. נובאק דיוקוביץ' הסרבי (1) יסגור את היום במגרש המרכזי בקרב מול בובי ריינולדס האמריקני, שחקן אנונימי למדי בסבב שמדורג במקום ה-149 בתבל ומעולם לא עבר את הסיבוב השלישי. נשמע כמו מתכון נהדר לסנסציה, לא?

לעומת זאת, סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) שנמצאת בכושר שיא, תפתח את המשחקים במגרש מספר 1 כאשר תתמודד מול קרוליין גארסיה (צרפת, 100). האמריקנית, שניפנפה את מנדי מינלה מלוקסמבורג בסיבוב הראשון, ניצחה ב-75 מתוך 78 המשחקים האחרונים שלה, מאז שהודחה בסיבוב הפתיחה של רולאן גארוס אשתקד.

עוד לפני שדיוקוביץ' יעלה לדשא במגרש המרכזי, שני טניסאים בכירים נוספים ינסו לנצל את הדלילות בצמרת ההגרלה ולהשיג כרטיס לסיבוב השלישי. חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 8) יפגוש את ג'סי לוין (קנדה, 107), בעוד שלאחריו תעלה הפיינליסטית משנה שעברה אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4) מול מתילדה יוהנסון (צרפת, 98).

אחרי ההצגה של סרינה במגרש מספר 1, צפוי לשחק רישאר גאסקה הצרפתי (9), שיעלה נגד גו סואדה (יפן, 129). הערב ייחתם כאשר דויד פרר (5) יפגוש את בן ארצו הספרדי, רוברטו באוטיסטה אגוט (62).

ואם חשבתם שאחרי הדחתו של אנדי רם מהזוגות ואי ההצלחה של דודי סלע, שחר פאר ויוליה גלושקו להיכנס להגרלה המרכזית, לא נותרו ישראלים בלונדון, אז טעיתם. יוני ארליך צפוי לשתף פעולה עם דניאלה ברצ'יאלי האיטלקי בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות, בקרב שמתוכנן לערב במגרש 7 מול לאנדר פאס ההודי וראדק סטפאנק הצ'כי, המדורגים במקום ה-4 בווימבלדון. סטפאנק, אגב, היה אחד מ-7 פורשים אתמול ולא בטוח שיהיה כשיר לעלות להתמודדות.