הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אזרנקה: סרינה היא הטובה בכל הזמנים

לפני הגמר בארה"ב, המדורגת 2 מחמיאה: "היא מוציאה ממני את המיטב''. האמריקאית נותנת כבוד בחזרה: "היא שחקנית נפלאה, אצטרך להיות בשיאי כדי לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.13 - 11:10
סרינה ואזארנקה, מי תחייך הלילה? (GETTYIMAGES)
סרינה ואזארנקה, מי תחייך הלילה? (GETTYIMAGES)
בעשור החולף היה זה המצ'אפ בין רוג'ר פדרר לרפאל נדאל שיצר הד אדיר וכיום אלה הקרבות בין אותו נדאל לנובאק דיוקוביץ' שמוסיפים עניין עצום לטניס הגברים. אצל הנשים, לעומת זאת, היה חור רציני בכל מה שקשור למפגש כזה או אחר שימשוך את העין, אך בשנים האחרונות סרינה וויליאמס ו-ויקטוריה אזארנקה עשו לזה סוף.

שתי הטניסאיות הטובות בתבל - המדורגות 1 ו-2 בעולם - ייפגשו הלילה (23:30) בגמר אליפות ארצות הברית וישחזרו את הגמר מהשנה שעברה, אז היתה זו האמריקאית שחגגה בסיום. וויליאמס, שמחזיקה ב-16 תארי גראנד סלאם, מובילה 3:12 במאזן הפנימי, אבל בשניים מתוך שלושת המפגשים האחרונים היתה זו הבלארוסית שיצאה עם ידה על העליונה.

אזארנקה, שמחפשת תואר מייג'ור ראשון מחוץ לאוסטרליה, יודעת כי המשוכה אותה היא צריכה לעבור היא הגבוהה ביותר שיכולה להיות. "סרינה היא השחקנית הטובה בכל הזמנים", החמיאה המדורגת 2 בעולם והוסיפה: "כשאת משחקת נגדה, את חייבת להיות במיטבך. אני חושבת שהיא מוציאה ממני את המיטב ואני מאמינה שאני מוציאה ממנה את המיטב".

מהצד השני של המגרש תעמוד, כאמור, המדורגת 1 בעולם ומי שנחשבת לדעת רבים לטניסאית הכי טובה אי פעם. למרות הסטטוס, סרינה לא מרגישה פייבוריטית באופן ברור. "ראיתי את אזארנקה משחקת מול הרבה שחקניות, אבל מולי היא שחקנית טובה הרבה יותר", טענה וויליאמס. היא מפיקה את המשחק הטוב ביותר שלה כשהיא פוגשת אותי. היא שחקנית נפלאה ואני אצטרך להיות בשיאי כדי לנצח".