הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נחלץ ממבוכה: פדרר הזיע ב-1:2 על איסטומין

השווייצרי המידרדר נקלע לפיגור מול האוזבקי, אבל התעשת בזמן ועלה לרבע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.13 - 01:06
בקושי, אבל הצליח לו. פדרר (gettyimages)
בקושי, אבל הצליח לו. פדרר (gettyimages)

טורניר באזל המשיך היום (רביעי) כאשר רוג'ר פדרר ואוהדיו הביתיים שיחררו אנחת רווחה גדולה מאוד. הטניסאי המעוטר בהיסטוריה התקשה מאוד מול דניס איסטומין, אך שרד בסופו של דבר מותחן גדול וטיפס לרבע הגמר. גם איבן דודיג העפיל לשמונה האחרונים, בעוד ששחקנים כחואן מרטין דל פורטו ואיבו קרלוביץ' דילגו לשמינית הגמר.

פדרר נראה מאוד לא מדויק ואיבד את המערכה הראשונה למדורג 48 בעולם 6:4. גם בסט השני הפנומן התקשה להתרומם, אך ממצב של 3:3 התאפס, שבר פעם אחת וניצח 3:6. השווייצרי, שזכה בטורניר באזל (סך פרסים 1.4 מיליון יורו) 5 פעמים בעבר, המשיך עד ל-2:6 במערכה הקובעת בדרך הלאה.

בשלב הבא הוא לא הולך ללקק דבש, שכן מחכה לו קרב לא פשוט - בו יפגוש את המנצח בין אלכנסדר דולגופולוב לגריגור דימיטרוב. מעבר לכך גם איבן דודיג הקרואטי עלה לרבע הגמר, זאת לאחר שרמס בקלות מפתיעה את קיי נישיקורי 1:6, 2:6.

מי שהמשיך בכושרו הטוב הוא אלוף השנה שעברה, חואן מרטין דל פוטרו. הארנגטיני גבר על הנרי לאקסונן המקומי 4:6 ו-4:6 וייאבק על המקום ברבע עם מרקוס בגדאטיס הקפריסאי הוותיק.

עולים נוספים לשמינית הם מיקאל לודרה - שגבר על בן ארצו רישאר גאסקה 4:6, 2:6 - וכן ואשק פוספיסיל הקנדי, שניצחה רובין רובין האסה ההולנדי 4:6, 4:6.