הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וויליאמס: אולי אני הייתי צריכה לפרוש מהטורניר

סרינה, שסובלת מכאב גב, הודחה מאוסטרליה: "לא החטאתי חבטות כאלה מאז שנות ה-80"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.14 - 14:06
לא תכניס את המשחק הזה לארכיון (gettyimages)
לא תכניס את המשחק הזה לארכיון (gettyimages)

בשנים האחרונות אנחנו לא רגילים לראות את סרינה וויליאמס מודחת לפני רבע הגמר של טורניר גראנד סלאם, אבל הצופים במלבורן פארק חזו הלילה (בין שבת לראשון) בטניסאית הכי גדולה בעולם ברגע של חולשה מפתיעה. האמריקנית שמדורגת במקום ה-1 בעולם הפסידה לאנה איבנוביץ' בשמינית הגמר, וכמו שאפשר לצפות ממנה, סיפקה מספר פנינים בראיון לאחר המשחק.

"עשיתי כמות עצומה של שגיאות, החטאתי מכות שאני בדרך כלל לא מחטיאה", הסבירה וויליאמס, "מכות שלא החטאתי מאז שנות ה-80. אני פשוט לא רגילה לפספס את החבטות הללו. אני תמיד מאוכזבת כשאני מפסידה, אבל זה דבר טוב. אני מתכננת להשתפר, אני חושבת שזה כמעט טוב שהפסדתי מכיוון שאני יודעת מה אני צריכה לשפר".

סרינה סבלה מכאבי גב בימים האחרונים, והיא הודתה שהיא חשבה לפרוש מהטורניר: "כן, כמעט פרשתי, אבל אני כזאת לוחמת. אני כנראה הייתי צריכה לפרוש. אבל אני לא רוצה להאשים שום דבר, אני מרגישה שמגיע לאנה כל הקרדיט, היא שיחקה מדהים. ניסיתי להילחם למיטב יכולתי, אבל כמעט שלא עליתי לשחק. לפחות אני מרגישה טוב שבכל זאת עליתי ונתתי את המיטב. כעת אני צריכה כמה ימי מנוחה כדי להרגיש טוב יותר".

מנגד, איבנוביץ' שחולמת לשחזר את ההצלחה מהימים שלה בפסגת הדירוג, הייתה מאושרת מההישג: "כל הקשיים שעברתי היו בדיוק בשביל רגעים כאלה. את עובדת קשה ולא יודעת מה הולך לקרות, אני פשוט ממש נהנית להתחרות. אני לא מפחדת ללכת עד הסוף עם השחקניות הבכירות, אני מקווה שאוכל להמשיך ביכולת הזאת עד הסוף".