הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האיש שלא נגמר: פדרר זכה בטורניר דובאי

השווייצרי בן ה-32 ממשיך להניף גביעים. פדרר חזר מפיגור 1:0 (6:3) וגבר על ברדיץ' הצ'כי עם 4:6 ו-3:6

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.14 - 19:29

כנראה שגם בגיל 32 לא נס ליחו של רוג'ר פדרר. השווייצרי זכה היום (שבת) בתואר ה-78 (!) שלו בסבב ה-ATP, כאשר גבר בגמר טורניר דובאי על הצ'כי תומאס ברדיץ'. אמנם לא מדובר בגראנד סלאם, אך תהיו בטוחים שמבחינת פדרר התואר הזה מתוק כמו כל אחד אחר. אחרי שניצח בחצי הגמר את דיוקוביץ', השווייצרי הראה שנשארו לו עוד אנרגיות.

ברדיץ' פתח טוב יותר את המשחק והשיג שבירה כבר במשחקון השישי במערכה הראשונה. הצ'כי שמר בהמשך על ההגשות, עלה ל-2:5 וניצח 3:6 במערכה הראשונה. ברדיץ', שיעלה בעקבות ההגעה לגמר למקום החמישי בעולם (על חשבון חואן מרטין דל פוטרו), השיג שבירה שנייה מול פדרר ועלה ל-2:3 בסט השני.

הצ'כי כבר הרגיש את הניצחון בידיים, אך פדרר הגיב מיד ושבר ל-3:3. השניים שמרו על ההגשות ע המשחקון העשירי. פדרר לחץ את ברדיץ' ושבר אותו על האפס בדרך ל-4:6 ול-1:1 במערכות. השווייצרי, שמדורג במקום השמיני בעולם, השיג שבירה שלישית במשחק, כשעלה ל-1:3 ובהמשך שמר על ההגשות וקבע 1:4. פדרר סגר עניין עם 3:6 ו-1:2 במשחק כולו.

בעקבות זכייתו השישית בקריירה בטורניר דובאי, עבר פדרר את ג'ון מקנרו ברשימת הזוכים בסבב ה-ATP, עם 78 תארים כאמור. כעת רק איבן לנדל (94) וג'ימי קונורס (109) מקדימים אותו. למרות הזכייה, פדרר יישאר מאחורי ברדיץ', מארי ודל פוטרו בדירוג.