הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל הזיע בדרך לסיבוב השלישי באינדיאן וולס

השור ממאיורקה חזר מפיגור מול סטפאנק הצ'כי. גם מארי גימגם מול רוסול. ניצחונות לפדרר ומריה שראפובה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.14 - 12:47
שיחרר הרבה לחץ. רפאל נדאל (gettyimages)
שיחרר הרבה לחץ. רפאל נדאל (gettyimages)

רפאל נדאל, המדורג 1 בעולם, עלה הלילה (בין שבת לראשון) לסיבוב השלישי בטורניר אינדיאן וולס. אולם, הספרדי הזיע לא מעט עד שהשיג את הניצחון על ראדק סטפאנק. הצ'כי ניצח בקלות מפתיעה את המערכה הראשונה 2:6, אך רפא התעורר והצליח לקחת את הניצחון ולהימנע ממבוכה עם 4:6, 5:7. בסיבוב הבא יפגוש נדאל את אלכסנדר דולגופולוב האוקראיני (26 בטורניר).

עוד קודם לכן, רשם אנדי מארי את ניצחונו ה-300 בקריירה על משטחים קשים, כאשר ניצח 1:2 את לוקאש רוסול. גם כאן הטניסאי הצ'כי הפתיע כשעלה ל-0:1 במערכות עם 4:6 בסט הראשון. מארי התאושש בזמן וחזר עם 3:6 ו-2:6. "היה לי קשה בהתחלה, אבל אני שמח שתפסתי את עצמי במערכה השניה, זה אחד הניצחונות החשובים שלי העונה", אמר מארי בסיום.

גם רוג'ר פדרר צלח בקלות את הסיבוב השני באינדיאן וולס, כאשר גבר 2:6 ו-6:7 על הצרפתי פול הנרי מת'יו, שעלה מהמוקדמות. גם בן ארצו של פדרר, השווייצרי סטניסלאס ואוורינקה עמד בלחץ. אלוף אוסטרליה ניצח 3:6 ו-5:7 את הקרואטי הוותיק איבו קרלוביץ'.

לייטון יואיט הנצחי ינסה לחפש את הניצחון ה-600 בקריירה שלו בטורניר אחר. האוסטרליה הוותיק הפסיד 7:6, 6:4 לקווין אנדרסון הדרום אפריקני. יואיט הצליח להציל לא פחות מ-10 נקודות שבירה במשחק, אבל לא הצליח להתמודד עם הגשות של אנדרסון. גם קיי נישיקורי, מילוש ראוניץ', גאל מונפיס, אנדראס ספי וטומי האס העפילו לסיבוב השלישי.

אצל הנשים, מריה שראפובה, שזכתה אשתקד באינדיאן וולס, טיילה לסיבוב השלישי כשדילגה מעל יוליה גורגס הגרמנייה עם 1:6 ו-4:6. נה לי ניצחה 1:6, 5:7 את בת ארצה ז'נג ז'יי. גם סלואן סטיבנס, סמנתה סטוסור, פטרה קביטובה, דומיניקה ציבולקובה וסווטלנה קוזנצובה עלו לשלב הבא.