אינדיאן וולס: דיוקוביץ' עלה בקלות לחצי הגמר

1:6, 3:6 לסרבי (2 בעולם) על ז'וליאן בנטו. בשלב הבא מחכה לו ג'ון איסנר, שהדיח את ארנסט גולביס עם שני שוברי שיוויון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.14 - 09:14
מזמן לא טייל. דיוקוביץ' (gettyimages)
מזמן לא טייל. דיוקוביץ' (gettyimages)
תחילת כתבה

לנובאק דיוקוביץ' לא היו חיים קלים באינדיאן וולס 2014, אבל ברבע הגמר הוא סוף סוף יכול היה לטייל. 1:6, 3:6 של הסרבי (2 בעולם) על ז'וליאן בנטו (צרפת, 65) תוך שעה ו-8 דקות בלבד העניק לו את הכרטיס ל-4 הגדולים. שני ניצחונות מהתואר, דיוקוביץ' לא יוותר על שום כדור.

נולה איבד מערכה בכל אחד משני הסיבובים הקודמים - מול אלחנדרו גונסאלס ומארין צ'יליץ', אבל למשחק מול בנטו הוא הגיע מפוקס כבר מהנקודה הראשונה. 68 אחוזי הצלחה בהגשה הראשונה, ושתי שבירות על הסרב של הצרפתי סידרו לדיוקוביץ' את המערכה הראשונה. בשניה, אותו סיפור בדיוק - כתישה ללא רחמים, שתי שבירות וניצחון קליל.

בחצי הגמר מחכה לדיוקוביץ' קרב מול מגיש טוב בהרבה. מדובר בג'ון איסנר (ארה"ב, 13 בעולם), בעל הסרבים האימתניים, שניצח ברבע הגמר את ארנסט גולביס (לטביה, 22) עם 6:7, 6:7. את איסנר קשה לשבור, ויעיד על כך גולביס בעצמו. וכשלא לוקחים לו את שובר השיוויון, גם ניצחון כבר כמעט לא בא בחשבון.

חצי הגמר השני נקבע כבר אתמול, כאשר רוג'ר פדרר (שוויץ, 8 בעולם) ניצח 5:7, 1:6 את קווין אנדרסון (דרום אפריקה, 18) ועבר לשלב הבא, שם הוא מחכה לאלכסנדר דולגופולוב (אוקראינה, 31), שהפתיע ברבע הגמר עם ניצחון 3:6, 4:6 על מילוש ראוניץ' הקנדי (11), שהדיח את אנדי מארי. אגב פדרר, הפנומן ובן ארצו סטניסלאס ואוורינקה, אלוף אוסטרליה 2014, הפסידו בחצי גמר הזוגות של אינדיאן וולס. השוויצרים נכנעו 6:4, 1:6 לאלכסנדר פייה האוסטרי וברונו סוארס הברזילאי.