הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל הודח ברבע. פדרר ודיוקוביץ' ייפגשו בחצי

מונטה קרלו: פרר הדהים את המדורג 1 בעולם ואלוף הטורניר 8 פעמים בעבר. גם ואוורינקה בין 4 האחרונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.14 - 21:15
נדאל, הדחה מפתיעה במיוחד (GETTYIMAGES)
נדאל, הדחה מפתיעה במיוחד (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

בעוד קצת יותר מחודש תיפתח אליפות צרפת הפתוחה בפריס, והיום (שישי) נוכחנו לדעת כי רפאל נדאל בכל זאת פגיע על חימר: המדורג 1 בעולם, שחולם על זכיה תשיעית בקריירה ברולאן גארוס, הודח כבר ברבע גמר טורניר מונטה קרלו (סך פרסים 2.8 מיליון דולרים) - טורניר בו זכה 8 פעמים ברציפות בעבר.

בשנה שעברה, זמן קצר אחרי שחזר מפציעה ארוכה, השור ממאיורקה הפסיד בגמר הטורניר היוקרתי בריביירה הצרפתית, אך לפני כן זכה 8 פעמים ברציפות, מה שהפך אותו לפייבוריט להניף את הגביע בפעם התשיעית. את דויד פרר, עם זאת, כל זה לא ממש עניין, ובזכות טניס מעולה מהקו האחורי ולחימה חסרת פשרות, הוא ניצח 6:7, 4:6 אחרי כשעתיים ורבע והעפיל לחצי הגמר.

יריבו של הספרדי הוותיק על הכרטיס לגמר יהיה אלוף אוסטרליה המכהן, סטניסלאס ואוורינקה, שעבר את מילוש ראוניץ' הקנדי עם 6:7, 2:6 אחרי שעה וחצי.

שווייצרי אחר שיהיה בחצי הגמר במונטה קרלו, הוא כמובן רוג'ר פדרר. המדורג 4 בעולם הפסיד 6:2 במערכה הראשונה מול ג'ו-ווילפריד טסונגה, אך למרות יכולת לא מרשימה במיוחד, הצליח להשוות עם 6:7 דרמטי בסט השני. המערכה המכרעת כבר היתה במעמד צד אחד בלבד, ואחרי כמעט שעתיים וחצי פדרר הבטיח את הכרטיס כניסה לחצי עם 1:6 קליל.

יריבו של פדרר בחצי הגמר יהיה אלוף השנה שעברה, המדורג 2 בעולם נובאק דיוקוביץ', שעבר את הספרדי האלמוני משהו גיירמו גארסיה-לופס. הסרבי נכנע 6:4 במערכה הראשונה, אך לאחר מכן התעשת ועם 3:6, 1:6 שמר על סיכוי לשמור על התואר במונטה קרלו.