הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל הזיע בדרך לרבע הגמר, ויפגוש את מארי

הספרדי שב מפיגור ל-1:2 על יוז'ני. ואוורינקה הודח, דיוקוביץ' ופרר ייפגשו ברבע. נשים: שראפובה עפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.14 - 20:30
נדאל, יהיה בין 8 האחרונים (GETTYIMAGES)
נדאל, יהיה בין 8 האחרונים (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

בעוד עשרה ימים יחל רפאל נדאל את המסע לעבר זכיה תשיעית בקריירה ברולאן גארוס, ובינתיים הוא עסוק בהכנות מתקדמות. הערב (חמישי), השור ממיוארקה העפיל לרבע הגמר בטורניר המאסטרס של רומא, אך לא לפני שנאלץ לנגב מעליו הרבה זיעה. במקביל, גם נובאק דיוקוביץ' ואנדי מארי הבטיחו את מקומם בין 8 האחרונים, בעוד שסטנילאס ואוורינקה וג'ו ווילפריד טסונגה הודחו כבר בשמינית הגמר.

גברים

אחרי שזכה בטורניר מדריד - הרבה בעבקות פציעתו של קיי נישיקורי - רפאל נדאל מחפש זכיה גם בטורניר ההכנה האחרון לפני אליפות צרפת הפתוחה, והערב הוא עשה צעד בכיוון. חיים קלים, עם זאת, לא היו לרפא, שהפסיד את המערכה הראשונה למיכאיל יוז'ני ונקלע גם לפיגור במערכה הבאה. השור ממאיורקה, כידוע, הוא לא אחד שמוותר ובעזרת לחימה ללא פשרות, ניצח 7:6, 2:6, 1:6. היריב הבא של נדאל יהיה לא אחר מאשר אנדי מארי, שהכניע את יורגן מלצר עם 6:7, 4:6.

מועמד אחר לזכיה, נובאק דיוקוביץ', חזר אף הוא מפיגור, בדרך ל-6:4, 2:6, 1:6 על פיליפ קולשרייבר הגרמני. הסרבי המצוין, שמדורג במקום השני בעולם, יתמודד ברבע הגמר מול דויד פרר, שדרס את ארנסט גולביס הלטבי עם 2:6, 3:6.

ההפתעה של היום הגיעה מכיוונו של טומי האס הוותיק, שגבר על סטניסלאס ואוורינקה 7:5 2:6, 3:6, בדרך למפגש עם גריגור דימיטרוב, שהפתיע את תומאס ברדיץ' הצ'כי בשלוש מערכות. ג'רמי שארדי, שהעיף את רוג'ר פדרר בסיבוב הקודם, ניצח גם את איבן דודיג הקרואטי, ויפגוש את מילוש ראוניץ' שהפתיע את ג'ו ווילפריד טסונגה.

נשים

בטורניר הנשים ברומא חלה הפתעה גדולה בשמינית הגמר, כאשר אנה איבאנוביץ' הדיחה את מריה שראפובה עם 1:4, 4:6 מרשים. לעומת הרוסיה, סרינה וויליאמס, נה לי ואגניישקה רדוואנסקה לא התקשו להעפיל לרבע הגמר אחרי שניצחו את וארוארה לפצ'נקו, סמנתה סטוסור ופרנצ'סקה סקיאבונה, בהתאמה.