אנדי רם: "לא חושב על משחק הפרישה. רק רוצה לנצח"

הנבחרת ערכה מסיבת עיתונאים לפני מפגש הדייויס מול ארגנטינה בפלורידה. גם בר בוצר דרוך: "אם יצטרכו אותי, אני כאן"

לירון בכר  10.09.14 - 12:40
תחילת כתבה

נבחרת ישראל אמנם איבדה את היתרון המשמעותי שלה במפגש הדייויס מול ארגנטינה, הקהל הביתי, אך גם ממתחם הסנרייז בפלורידה, דודי סלע וחבריו מקווים לנצח את הארגנטינים ולשוב לבית העליון. היום (רביעי) התקיימה מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות, שתתקיים בסוף השבוע הקרוב במסגרת שלב הפלייאוף.

  • שידורים ישירים ממפגש הדייויס בין ישראל לארגנטינה, כאן בערוץ הספורט

קפטן הנבחרת אייל רן התייחס לתלונות של שחקני ארגנטינה על תנאי מזג האוויר בפלורידה. "חם כאן מאוד, כאשר גם בישראל יש חום כזה ולחות גבוהה. השחקנים שלנו מתכוננים כל השנה לאירוע כזה, כך שיש לנו הרבה מוטיבציה. התנאים מסביב פחות חשובים", אמר רן.

אמיר ויינטרוב, שסבל בחודשים האחרונים מפציעה לא קלה, התייחס למצבו: "מצבי הבריאותי בסדר. חזרתי להתאמן ואני כאן כדי לשחק. אעשה כל מה שאני יכול כדי שזה יקרה. עם זאת, יש לנו את בר בוצר, שגם הוא שחקן מעולה, שיכול לעלות ולעשות את העבודה". על האפשרות שיערוך בכורה אמר בוצר: "אני מוכן לשחק. אם יצטרכו אותי, אני כאן. ברור שלשחק בדייויס זו הגשמת חלום עבורי".

אחת האטרקציות המרכזיות במפגש הדייויס הוא המשחק האחרון של אנדי רם בקריירה - וכמובן - עם שותפו יוני ארליך. "אני לא מתייחס לזה כאל משחק פרישה. זה גביע דייויס, כשהמטרה היא לבוא ולנצח. אנחנו תמיד רוצים לנצח ואנחנו באים בכושר טוב. אנחנו יודעים שהנקודה שלנו היא חשובה מאוד ואנחנו צריכים להשיג אותה בשבת", אמר רם. יוני ארליך, יליד בואנוס איירס, הוסיף: "כולם יודעים שזה משחק מאוד מרגיש בשבילי ובשביל המשפחה שלי. ההורים כבר מחכים להמנון הארגנטינאי. עם זאת, נשאיר בצד את כל ההתרגשות וננסה לעשות את העבודה עבור הנבחרת".