סלע: "יום אחד אני טוב וביום למחרת אני לא מגיע למשחק"

המחבט מספר 1 של ישראל ברגע של כנות, לאחר שאיכזב בדיוס: "לא הרגשתי מאה אחוז, הית חלש". בר בוצר: " הניסיון עשה את ההבדל, ניסיתי להרגיע את עצמי ולשחק את המשחק שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.14 - 17:33
תחילת כתבה

נכון, את מפגש הדייויס מול ארגנטינה נבחרת ישראל "אירחה" בכלל בארצות הברית, אבל למרות חוסר הביתיות השורה התחתונה נשארה זהה: הנבחרת בכחול-לבן לא הצליחה לחזור לבית העליון, ותישאר בבית האירופי- אפריקני. למרות שהיא הגיעה ביתרון 1:2 ליום המשחקים האחרון, דודי סלע "נחנק" ברגע האמת והפסיד ללאונרדו מאייר בשלוש מערכות, כשגם בר בוצר הצעיר לא הצליח לחולל סנסציה ובסופו של דבר הארגנטינאים יצאו מהמפגש כשידם על העליונה.

"לא הרגשתי מאה אחוז", אמר סלע לאחר ההפסד והוסיף: "הרגשתי חלש, אפילו אם הייתי משחק מול ברלוק הייתי מפסיד היום. זו בדיוק הסיבה שבגללה אני לא מצליח לעולת בדירוג, יש לי ימים מצוינים שאני מציג יכולת מעולה וכמה ימים לאחר מכן פשוט לא מופיע".

לאחר ההפסד של המחבט מספר 1 הגיע תורו של בוצר בן ה-20 לנסות "ולהציל את המולדת", אבל אף אחד לא באמת ציפה שהמדורג 773 בעולם יצליח לעשות את הבלתי ייאמן. "בהתחלה כשהבנתי שאני עולה למשחק החמישי הייתי לחוץ", סיפר השחקן הצעיר. "כולם הגיעו לכאן וטרחו ועבדו כל כך קשה והכל עלי. ניסיתי להרגיע את עצמי ולהגיע לרמת השחק הרגילה שלי".

בוצר אמנם הראה ניצוצות לאורך המפגש, אבל בשורה התחתונה היה חסר לו בעיקר דבר אחד: "ההבדל הגדול היה הניסיון הרב שיש לו, היכולת הפיזית העדיפה שלו עליי וזה בדיוק הדבר שעלי לשפר על מנת שאוכל להצליח בסבב.לא שיחקתי מעולם בבית מול הקהל הישראלי, אבל צפיתי בתור אוהד בהרבה משחקים והקהל בהחלט משחק תפקיד מרכזי, הלוואי והיינו יכולים לשחק בבית ולקבל את התמיכה הזו של אלפי האוהדים שלנו."

למרות שלא עמדו במשימה, קפטן הנבחרת אייל רן מצא גם נקודות חיוביות. "אני עדיין מאוד גאה בדודי שהגיע וניסה, זה לא היה אולי היום הכי טוב שלו אבל אני בטוח שעוד יתרם לנו הרבה בעתיד. באשר לבוצר, הוא שיחק טוב והמשחק היה שווה כוחות בשלבים רבים אבל הניסיון הכריע כפי שאמר. אני מקווה שבעתיד יגיע מוכן יותר ויצליח לעשות את זה. כמובן שאני מרגיש אכזבה, בעיקר בגלל שהיינו במצב טוב לקראת היום השלישי. לארגטינאים מגיע המון קרדיט על היכולת שהציגו".