הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא נעים: סרינה הושפלה 6:0, 6:2 על ידי האלפ

המדורגת 1 בעולם ספגה את ההפסד הגדול ביותר שלה בסבב מאז 1998. בנוסף, זאת גם הייתה הפעם השמינית בקריירה שלה שהפסידה מערכה "על ה-0"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.14 - 15:30
סרינה כמעט ולא מפסידה "על האפס". הפעם כן (gettyimages)
סרינה כמעט ולא מפסידה "על האפס". הפעם כן (gettyimages)

בפעם הראשונה בקריירה שלה, סימונה האלפ (4 בעולם) גברה על סרינה וויליאמס. הרומניה ניצחה את המדורגת ראשונה 0:6, 2:6 במסגרת שלב הבתים בטורניר המאסטרס של סוף העונה הנערך בסינגפור. זאת הייתה הפעם השמינית בסך הכל בקריירה של וויליאמס שהיא הפסידה מערכה "על האפס".

סרינה נראתה רחוקה מאוד מהכושר המאפיין אותה, עם ביצוע של לא פחות מ-36 טעויות בלתי מחויבות ולאחר שנשברה חמש פעמים. האלפ ניצחה את המערכה הראשונה בתוך 20 דקות בלבד, כשוויליאמס משיגה רק 7 נקודות. האמריקאית לא הצליחה למצוא תשובות לחבטות החזקות של יריבתה, שהכריע את המשחק בתוך פחות משעה.

בסיבוב הקודם של הבית, האלפ גברה 0:2 על ג'ני בושארד וכעת הבטיחה את מקומה בשלב הבא. אחרי שהפסידה לוויליאמס בשלושת המפגשים הקודמים ביניהן, הניצחון של הרומניה, או יותר נכון הדרך בה הגיע, הוא מפתיע במיוחד. דרך אגב, הראשונה בעולם עומדת על 16 ניצחונות רצופים במאסטרס של סוף העונה.

על מנת להעפיל לחצי הגמר, וויליאמס תצטרך לנצח מחר את בושארד, בעוד האלפ כבר יכולה להרשות לעצמה להתרגש. "זה הניצחון הכי גדול בחיי. החלום שלי תמיד היה לנצח את אחת מהאחיות וויליאמס יום אחד. אני עדיין לא מאמינה, אבל אני חייבת לשכוח זאת, לסיים את הטורניר טוב ולגשת לחגוג", אמרה האלפ בסיום.