ישראל הפסידה לסרביה. שבת: קרב מול גיאורגיה

הבנות העדיפו לוותר על משחק הזוגות וספגו הפסד 2:1. ישראל חייבת לנצח את הגיאורגיות בשביל להישאר בבית האירופי/אפריקאי מס' 1

לירון בכר  10.02.17 - 21:24
הנבחרת חייבת לנצח את גיאורגיה (ניר קידר , איגוד הטניס)
הנבחרת חייבת לנצח את גיאורגיה (ניר קידר , איגוד הטניס)
תחילת כתבה

נבחרת הנשים של ישראל בפדרציה הפסידה גם הערב (שישי) 2:1 לנבחרת סרביה ותפגוש מחר את גיאורגיה לקרב על ההישרדות בבית האירופי/אפריקאי מס' 1.

אחרי ההפסדים המאכזבים מול בולגריה ואסטוניה, ישראל קיוותה להחזיר לעצמה את הביטחון במפגש חסר החשיבות לקראת הקרב החשוב מחר מול הגיאורגיות, אבל נכנעו גם לסרביות ויהיה מעניין לעקוב איך הן יתאוששו משלושת ההפסדים האלו.

במשחק הראשון מול הסרביות, מאיה טחן הובסה ללא רחמים 6:1 ו-6:0 על ידי המדורגת 148 בעולם, איבאנה ג'ורוביץ'. במשחק השני, דניס חזניוק הצליחה להשוות ל-1:1 עבור ישראל אחרי שניצחה 4:6 ו-2:6 את המדורגת 126 בעולם, נינה סטויאנוביץ', אך את משחק הזוגות ניצחה סרביה מבלי לשחק לאחר שהנבחרת החליטה לוותר עליו כדי לאפשר לבנות מנוחה ארוכה לפני גיאורגיה.

חשוב לציין כי לתוצאה במשחק הזוגות גם ככה לא הייתה כל השפעה על המיקום הסופי של הנבחרת בבית ולכן במשלחת החליטו לוותר עליו ולספוג הפסד טכני, העיקר לאפשר לבנות מנוחה לקראת המפגש החשוב מול גיאורגיה ולהימנע מפציעות מיותרות.