גלושקו בשלב האחרון במוקדמות הרולאן גארוס

הישראלית (138 בעולם) ניצחה את רובין אנדרסון המדורגת 177 ותתמודד מול אנה בלינקובה (120 בעולם). לשם ברבע הגמר בצ'לנג'ר ירושלים

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.19 - 20:44
(getty, Tim Clayton)
(getty, Tim Clayton)
תחילת כתבה

טורניר הרולאן גארוס הגדול ייפתח בעוד שלושה ימים, וייתכן כי נציגה ישראלית אחת תהיה שם. המכשול - עוד משחק אחד במוקדמות. יוליה גלושקו ניצחה היום (חמישי) את רובין אנדרסון ועלתה לשלב האחרון לפני הבטחת מקומה בגראד סלאם היוקרתי.

החובטת הבכירה של ישראל המדורגת 139 בעולם השיגה 0:2 די קליל מול רובין אנדרסון (177 בעולם) אחרי 3:6, 3:6 תוך כשעה ועשר דקות. מחר היא תתמודד מול אנה בלינקובה (120 בעולם) על הכרטיס לאליפות.

כמו כן, הערב נערכה ההגרלה לסיבוב הראשון בטורניר, בו גם נחשפו האפשרויות לרבעי הגמר המעניינים בגברים ובנשים. נובאק ג'וקוביץ' יוכל לפגוש את אלכסנדר זברב, רפאל נדאל את קיי נישיקורי ורוג'ר פדרר את סטפאנוס ציציפאס.

בנשים נעמי אוסקה תוכל לפגוש ברבע הגמר את אשלי בארטי, קרולינה פלישקובה את אנג'ליק קרבר וסימונה האלפ את פטרה קביטובה.

ובינתיים בישראל, עידן לשם ממשיך להצליח בתחרות הצ'לנג'ר בירושלים כשעלה היום לרבע הגמר. לשם, המדורג במקום ה-478 בעולם שקיבל כרטיס חופשי לתחרות, השיג היום את ניצחונו השלישי לאחר שגבר 4:6, 4:6 על דימיטאר קוזמנוב הבולגרי. ברבע הגמר מחר יפגוש את סאקת מינני ההודי, המדורג רביעי בטורניר ו-245 בעולם, שגבר 4:6, 4:6 על טאק קון וואנג מצרפת.

לאחר מנוחה עלה לשם למשחק רבע הגמר בטורניר הזוגות, יחד עם גלב סקרוב הצרפתי, בו נוצחו השניים 6:0, 6:3 ע"י אריאל בכר מאורוגוואי וגונסאלו אסקובר מאקוואדור.

בתחרות לנשים המתקיימת במקביל נוצחו שלוש הישראליות שנותרו במשחקי היחידות. דניז חזניוק (מדורגת 2) הפסידה 3:6, 6:1, 6:1 לוויקטוריה מורבאיובה מסלובקיה, מאיה טחן נוצחה 6:1, 6:4 ע"י סמנתה מוראיי הבריטית ושחר בירן הפסידה 6:3, 6:0 לאנה ג'ודי בורייג' מבריטניה המדורגת 3.