הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נולה כואב את ההדחה: "לקחתי את זה אישית"

ספרד חגגה עליה לחצי. נדאל: הניצחון מוקדש לבאוטיסטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.19 - 11:54

אף אחד לא אוהב להפסיד, במיוחד לא כאלה שרגילים לנצח. סרביה הודחה אתמול (שישי) על ידי רוסיה ברבע גמר גביע דייויס עם הפסד במשחק הזוגות והמדורג שני בעולם, נובאק ג'וקוביץ', לקח קשה את העובדה שנבחרתו סיימה את דרכה בטורניר.

"אני מותש. התוצאה של המשחק משפיעה על מצב הרוח שלי וכמובן על הקריירה שלי. לקחתי את זה אישית וזה כואב לי ממש, אבל החיים ממשיכים", אמר נולה, "המשחק הזה היה רכבת הרים עם הרבה מהפכים והמון אמוציות ומתח".

לסרביה היו שלוש נקודות משחק, אך היא לא הצליחה לקחת אף אחת מהן: "ספורט זה לא רק ניצחונות והפסדים, אלא הרבה יותר מזה. אנחנו משחקים טניס כדי ליהנות ממה שאנחנו עושים. רק חשבתי איך להציג יכולת טובה יותר ביחד עם השותף שלי, ויקטור טרויצקי, אבל הפסדנו ועכשיו אני מוכן לצאת לחופש".

מי שדווקא כן עלתה לחצי הגמר היא ספרד. לה רוחה גברה 1:2 על ארגנטינה ותתמודד מול בריטניה ואנדי מארי בשלב הבא: "זה ניצחון נהדר עבורנו", אמר נדאל בסיום, "למרות זאת, אין לנו זמן ליהנות ממנו. אנחנו צריכים לנוח כי מצפה לנו קרב קשה נגד בריטניה. היינו חייבים לנצח את המשחק הזה, שום דבר אחר לא היה חשוב".

השור הספרדי הקדיש את המשחק לרוברטו באוטיסטה, שפרש מהנבחרת בעקבות מות אביו ביום חמישי: "אני וכל הצוות מקדישים לו את הניצחון. זו תהיה עבורו תקופה קשה, אבל הוא אדם חזק. אני רוצה להודות לו על הכוח והתמיכה שהוא העניק לנו מרחוק".