נובאק ג'וקוביץ' בישראל? "מקיימים עימו מו"מ"

מפיק האירועים, דני בנעים חשף והוסיף כי הוא עובד על הבאת טורניר טניס בינלאומי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.20 - 17:59
תחילת כתבה

היתכן כי הטניסאי הגדול בעולם ישחק בישראל בזמן הקרוב? על פי מפיק האירועים, דני בנעים התשובה היא כן. הבעלים של חברת 'קומטק' דיבר על משבר הקורונה וההזדמנויות שהיא יצרה ב'מגרש פתוח' וסיפק שני סקופים גדולים. הראשון הוא שקיים סיכוי גדול שנובאק ג'וקוביץ' יקיים טורניר ראווה בישראל בזמן הקרוב. השני הוא שטורניר טניס בינלאומי יתקיים בארץ בשנה הבאה.

"הקורונה יצרה גם הזדמנויות, המשכנו לעבוד בכל הזמן הזה. אנו מתכוונים לעשות דברים גדולים ברגע שנוכל לארח. אני מאוד אופטימי בנוגע לדבר", התחיל בנעים את דבריו, "היינו על הגבול להביא משחק טניס גדול עם טניסאים בכירים וגם כמה קבוצות גדולות מאירופה". כזכור, בנעים והפילנטרופ היהודי קנדי, סילבן אדמס הביאו לישראל גם את ליאונל מסי, נבחרת אורוגוואי ומרוץ האופניים הבינלאומי ג'ירו ד'איטליה והם לא מתכוונים לעצור למרות המשבר.

"המחירים כרגע מאוד אטרקטיבית בנוגע לטניס. הם מחפשים לחתום על הסכם בלי תאריך ובתמורה למקדמות. כמובן שסילבן אדמס והממשלה החדשה תצטרך לעמוד מאחורינו על מנת שנוכל להוציא את הדבר לפועל כמו בג'ירו ובאירועים אחרים. הקורונה תעבור נתמודד ונוציא את זה לפועל. אולי נצליח להנחית את נובאק ג'וקוביץ' בזמן הקרוב. נולה חושב שאנחנו מדינה בטוחה ונהדרת. הספורטאים רוצים לעזור למדינות שלהם וההכנסות יעברו לחולי הקורונה במדינה שלהם".

כמו כן, מפיק האירועים דיבר על אירוע הטניס הבינלאומי שעשוי להגיע לראשונה לארץ: "לא מדובר בטורניר ATP. זהו אירוע אחר של טניס. לא רוצה לחשוף כרגע את הפרטים. בדרך כלל האירוע נמצא בעיר אחרת. מקווה שבזמן הקרוב אעשה פגישה עם השרים החדשים כיוון שזה אירוע מאוד גדול. אנחנו נמשיך לנסות לעשות דברים יפים".