הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: פדרר חזר לחימר אחרי שנתיים - והפסיד

שבוע וחצי לפני רולאן גארוס, השווייצרי נכנע 2:1 לאנדוחאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.21 - 18:53

תגיות: רוג'ר פדרר

נכשל במבחן לקראת אליפות צרפת הפתוחה. רוג'ר פדרר חזר הערב (שלישי) למגרשים, לראשונה מאז ההדחה ברבע גמר טורניר דוחא לפני כחודשיים, וערך את משחקו הראשון על משטח החימר אחרי קרוב לשנתיים במסגרת שמינית גמר טורניר ז'נבה. כאמור, הניסוי לא עבר בהצלחה.

כצפוי, החלודה הורגשה במשחקו של פדרר בתחילת הדרך, והוא הפסיד את המערכה הראשונה 6:4 לפבלו אנדוחאר הספרדי (75 בעולם). עם זאת, הפנומן השווייצרי בן ה-39 התעשת בהמשך עם 4:6 במערכה השנייה, והשיג יתרון שבירה במערכה השלישית והמכרעת. למרות זאת, פדרר לא הצליח להכות בברזל, נשבר פעמיים בעצמו והפסיד לבסוף 6:4 במערכה ואת המשחק כולו.

כאמור, היה זה המשחק הראשון של פדרר על המשטח האדום אחרי זמן רב. ההופעה האחרונה שלו על החימר התרחשה אי שם ב-7 ביוני 2019, אז הפסיד לרפאל נדאל בחצי גמר רולאן גארוס. כעת, המדורג 8 בעולם מנסה לשוב לכושר טוב ככל הניתן - רגע לפני שעוד מהדורה של רולאן גארוס יוצאת לדרך (ב-30 במאי).

כמו כן, היה זה משחקו השלישי בלבד של פדרר ב-2021, כאשר רק לפני כחודשיים הוא שב למגרשים אחרי למעלה משנה של היעדרות. משחקו הרביעי כבר צפוי להיות במסגרת הסיבוב הראשון של אליפות צרפת הפתוחה.