מוסקבה: ריבקין סיימה ללא מדליה בגראנד פרי

המתעמלת האומנותית לא הצליחה לקחת מדליה באף מכשיר בגרנד פרי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.03.14 - 19:33
נכנסת לקצב. ריבקין
נכנסת לקצב. ריבקין
תחילת כתבההמתעמלת האומנותית הבכירה של ישראל, נטע ריבקין, סיימה הערב (ראשון) במקום החמישי בגראנד פרי מוסקבה בתחרות הקרב רב. כזכור, הישראלית העפילה לגמרים בכל ארבעת המכשירים , אולם לא הצליחה לקטוף מדליה בסופו של דבר.

ריבקין סיימה היום במקום ה-4 בתרגיל הסרט עם 17.45 נקודות. היא השיגה ניקוד זהה בתרגיל הכדור, ציון שדירג אותה במכשיר זה במקום ה-5. בתרגיל החישוק היא דורגה גם כן במקום ה-5 עם 17.266 נקודות. בתרגיל האלות דורגה במקום ה-6 עם 17.033 נקודות. במדליות הזהב והכסף זכו מתעמלות מרוסיה המארחת: מרגריטה ממון ומאריה ברטובה. הקוריאנית סון יון שי סיימה שלישית. בסך הכל, בתחרות השתתפו 40 מתעמלות מ-16 מדינות.
 
אלה סאמופאלוב המאמנת האישית של ריבקין אמרה אחרי התחרות: "זוהי תחרות גראנד פרי ראשונה של נטע לשנת 2014 ואנחנו עדיין מבצעות בדיקות לתרגילים ולכל המרכיבים. התוצאות שנטע השיגה בתחרות הזאת הן בהחלט סבירות לשלב זה של העונה".

בסוף השבוע הקרוב תשתתף ריבקין בתחרות גראנד פרי בטייה (צרפת). אחרי התחרות בצרפת היא תתחרה בהונגריה (14 במארס, גביע העולם). בהמשך ימתינו לה תחרות בגרמניה (22 במארס, גביע העולם) ובשבוע האחרון של מארס גראנד פרי חולון.