צוברי: תחרות חשובה, אך זו רק יריית הפתיחה

הגולשים הבכירים יצאו לאליפות אירופה. משיח: "יש לי המון ציפיות מעצמי"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.06.14 - 12:43
צוברי, יצליח באליפות אירופה?
צוברי, יצליח באליפות אירופה?
תחילת כתבה

הגולשים הבכירים של ישראל, שחר צוברי, נמרוד משיח ומעיין דוידוביץ', המריאו הבוקר (רביעי) לטורקיה, שם תיפתח בעוד חמישה ימים אליפות אירופה בגלשני RSX. האליפות מהווה אבן דרך לבדיקת התכנית המקצועית לקראת ריו 2016, כאשר נקודות הביקורת הנוספות השנה יהיו בתחרות הקדם אולימפית בריו ואליפות העולם בסנטאנדר.

צוברי, אלוף ישראל בגלשני RSX ומדליסט הארד מהמשחקים האולימפיים בבייג'ין, אמר: "אני מגיע לאליפות אירופה כדי לעשות את הכי טוב אבל זו עדיין לא תחרות המטרה. זו תחרות מאוד חשובה, אבל היא רק יריית הפתיחה לקראת ההכנות לאליפות העולם שזו התחרות המרכזית".
 
משיח, שזכה השנה במדליית הכסף בתחרות גביע העולם בארה"ב, ציין: "הגעתי לחלק המעניין של העונה. יש לי המון ציפיות מעצמי ושאיפות ל-3 החודשים הקרובים - מאליפות אירופה, מהתחרות הקדם אולימפית ומאליפות העולם.  אני מקווה שהדברים יילכו בדרך שאני חותר ושואף".

דוידוביץ', סגנית אלופת אירופה ב-2012 ובעלת מדליית הארד מאליפות העולם 2013, הוסיפה: "אני עדיין לא בשיא הכושר אבל תמיד אפשר להפתיע. המטרה שלי היא לסיים בשמינייה הראשונה באליפות אירופה, ואם אסיים בחמישייה הראשונה אהיה ממש מרוצה. אני מכוונת יותר לאליפות העולם בספטמבר".