עשרה ספורטאים זכו בחסות מבנק הפועלים

יקבלו 5,000 ש"ח לחודש במשך שנתיים. טומרקין: "רוח גבית חשובה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.01.19 - 16:46
עשרה ספורטאים זכו לחסות (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
עשרה ספורטאים זכו לחסות (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
תחילת כתבה

מלבד החסות שבנק הפועלים מעניק למשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020, עשרה ספורטאים נבחרים זכו גם לחסות אישית: לינוי אשרם, אנסטסיה גורבנקו, ארטיום דולגופיאט, יעקב טומרקין, יואב כהן, דניס לוקטב, ענבל פיזרו, לונה צ'מטאי סלפטר, יוליה צ'רנוי, וחנה קנייזבה מיננקו.

עשרת הספורטאים נבחרו על ידי צוות משותף של בנק הפועלים, הוועד האולימפי בישראל והוועד הפראלימפי, ומייצגים מגוון בענפים שונים, ניסיון ורקע הטרוגניים. כל ספורטאי יקבל 5,000 ש"ח לחודש עד סוף שנת 2020 וההיקף הכולל עומד על 1,400,000 ש"ח. סכום זה יצטרף לחסות הכוללת לוועד האולימפי בישראל העומדת על 700 אלף ש"ח.

יעקב טומרקין, שייצג את ישראל בלונדון 2012 ובריו 2016: "ההתרגשות של כולנו גדולה. אנחנו הספורטאים האולימפיים מייצגים את ערכי המצוינות, ההישגיות, המובילות ומעורבות בקהילה, ואנו גאים בחיבור בין בנק הפועלים לספורט האולימפי והפארלימפי. נותנים לנו רוח גבית חשובה ביותר".

מנכ"ל בנק הפועלים אריק פינטו: "אנו שמחים לתמוך בספורטאים הישראלים המגלמים את הערכים שאנו מאמינים בהם, ולהעניק סיוע ותמיכה כלכלית רחבה יותר לספורטאי המבטיחים של ישראל במטרה לאפשר להם להתמקד באימונים ובהכנות לאולימפיאדת טוקיו 2020".

באירוע ההכרזה השתתפו: יגאל כרמי - יו"ר הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג - מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד - חברת הנהלת הוועד האולימפי, יעל דרומי - משנה למנכ"ל בנק הפועלים וראש חטיבת מחזיקי עניין בבנק, ד"ר שוקי דקל - יו"ר הוועד הפראלימפי והמנכ"ל נסים סספורטס.

הדפס