ג'ייק כהן: מוזר לי שמכבי ת"א מחפשת גבוה

הפורוורד המושאל לראשון לציון לא הרשים בגביע, אך מתחרט? "אף אחד לא יכול לצפות פציעות מראש". אינגלס: "רוצים תואר ביום חמישי. אילת שיחקה מצוין מול הפועל ת"א, אבל נהיה מוכנים"

רועי גלדסטון  04.02.14 - 08:45
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עברה אמש את מכבי ראשון לציון עם 83:99 בחצי גמר גביע המדינה, כאשר ברקע עדיין רוחשים הניסיונות למצוא חיזוק לאחר פציעתו של שון ג'יימס, שגמר את העונה בגלל פריצת דיסק בגבו.

ג'ייק כהן, שהיה בכותרות בימים האחרונים ובסופו של דבר נתן ערב פושר עם 7 נקודות מול הקבוצה שמשאילה אותו לכתומים, אמר לאתר ערוץ הספורט: "הייתה חוייה מעניינת לשחק נגד הקבוצה שהחתימה אותי ושטכנית אני עדיין תחת חוזה אצלה. זו הייתה תחושה מוזרה, אבל גם טובה וחבל לי שלא שיחקנו קצת יותר טוב".

מוזר בעינייך שזמן קצר אחרי ששוחררת מכבי ת"א מחפשת שחקן גבוה?

"כן, למרות שלפעמים זה כך. אף אחד לא יכול לחזות פציעות מראש, אבל כן, בהחלט חשבתי שזה קצת מוזר".

יכול להיות שזו לא הייתה אמורה להיות השנה שלך?

"זה לא תלוי בי. עבדתי קשה באימונים, ניסיתי להרוויח דקות וכשראיתי שאני לא מקבל את הדקות, ביקשתי ללכת למקום אחר, כדי לקבל דקות ולהשתפר. כדי שכשאחזור למכבי, אהיה השחקן הכי טוב שאני יכול להיות".

"אני בטוח שג'ייק התרגש, זה תמיד קשה לשחק נגד הקבוצה הקודמת שלך", הסביר ג'ו אינגלס אחרי חצי הגמר. "הוא עזב רק לפני כמה שבועות. הוא שחקן טוב מאוד, הוא יקבל דקות בראשל"צ ואני מקווה שניקח אותו בשנה הבאה".

במכבי ת"א מתורגלים בשבועות לחוצים. זו לא הפעם הראשונה שמכבי צריכה לרכז מאמצים לשבוע אחד כדי לזכות בתואר, ועל כך דיברו בחדר ההלבשה בסוף המשחק. להגיע מוכנים וחדים למשחק הגמר ביום חמישי. אולי זה היתרון של הצהובים מול האילתים, שהעפילו לראשונה בהיסטוריה למשחק הגמר.

"אנחנו רוצים תואר ראשון ביום חמישי", הבהיר אינגלס. "ברור לנו שיהיה משחק קשה. אילת שיחקה מצוין מול הפועל. ראיתי קצת מהרבע הראשון ובהחלט התרשמתי. זו קבוצה טובה מאוד ויהיה קשה לנצח אותם. נתכונן למשחק כפי שאנחנו עושים בכל שבוע, נהיה מוכנים לשחק ועלינו לשחק בצורה אגרסיבית. זה משחק על התואר, לדעתי כל אחד יהיה מוכן בדרכו שלו. יהיה מעניין".