קופל ייפגש עם פארמר, יפעל לצירופו לנבחרת

יו"ר האיגוד ימריא לניו ג'רזי, במטרה לשכנע אותו להיות המתאזרח בסגל של אריק שיבק. הנבחרת עצמה תתכנס ב-10 ביולי על מנת להתחיל בההכנות מוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו בקיץ הקרוב

רועי גלדסטון  04.03.12 - 16:49
פארמר. בקרוב גם בחול לבן? (אלן שיבר)
פארמר. בקרוב גם בחול לבן? (אלן שיבר)
תחילת כתבההאם נבחרת ישראל בכדורסל עומדת להתחמש ברכז NBA? לאתר ערוץ הספורט נודע כי אבנר קופל צפוי לטוס לניו ג'רזי במטרה להיפגש עם הרכז היהודי ששיחק השנה במכבי, במטרה לשכנע אותו להצטרף לסגל של אריק שיבק.

במקביל, אם וכאשר המגעים מול הרכז יעלו יפה, עובדים באיגוד על האישורים המתאימים בכדי להפוך את פארמר למתאזרח, כשגם שמעון מזרחי צפוי לעזור בסוגיה. מטבע הדברים, הפגישה בין היו"ר לרכז מכבי לשעבר מכרעת לגבי בחירת המתאזרח. אם השיחות עם פארמר לא יבשילו לכדי איזרוחו וצירופו לנבחרת, שתי האפשרויות האחרות הן סילבן לנדסברג ממכבי חיפה והסנטר אלכס תיוס מאשדוד. 

מעבר לפגישה עם פארמר, קופל צפוי להיפגש גם עם עמרי כספי. יו"ר האיגוד ימריא לארצות הברית לאחר משחק האולסטאר הישראלי ויצפה במשחק בין קליבלנד לניו ג'רזי שלאחריו כאמור תיערך הפגישה החשובה.

הנבחרת עצמה תתכנס ב-10 ביולי על מנת להתחיל בההכנות למוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו בקיץ הקרוב. הנבחרת תששתף ב-3 טורנירי הכנה, כאשר שניים מהם יתייקמו בחו"ל:באוקראינה  ובאוסטריה, והשלישי ייערך בארץ. בעוד כחודש הצוות המקצועי שכולל את אריק שיבק, עודד קטש ואריק אלפסי יודיעו כאמור מיהו המתאזרח, כשדייויד בלו צפוי לסיים את דרכו.