מוקדמות אליפות העולם 2023
קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 גרמניה 4 3 1 285:293 7
2 ישראל 4 2 2 285:295 6
3 אסטוניה 4 2 2 286:281 6
4 פולין 4 1 3 284:271 5
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האיגוד עדיין לא מרפה: "מגנה את התנהלות רוט"

הרכז הורשע ונקנס, אבל בנבחרת לא ויתרו: "איש מאיתנו לא הכפיש אותו"

רועי גלדסטון  24.09.14 - 12:22

מורן רוט הורשע ונקנס ב-10 אלפים שקלים בעקבות אי התייצבותו למחנה האימונים של הנבחרת בקיץ החולף, אבל נראה שבאיגוד הכדורסל חייבים להוסיף עוד מילה למילה האחרונה שכבר נאמרה.

"איגוד הכדורסל מקבל את החלטת דייני בית הדין ומכבד אותה. עם זאת, האיגוד מגנה את התנהגותו והתנהלותו של מורן רוט בתקופה האחרונה", נמסר בתגובה רשמית שנשלחה  לכלי התקשורת.

"בניגוד לדברים של מורן רוט ושל עורך דינו, האיגוד או מי מאנשי הנבחרת, לא הכפיש את מורן, לא רדף אותו ולא פגע בשמו הטוב. ההיפך הוא הנכון", הובהר בתגובה. "אף אחד מאנשי האיגוד, לא מאמן הנבחרת ולא בעלי תפקידים אחרים בנבחרת, לא אמר את דעתו על התנהגותו של מורן במהלך קמפיין הנבחרת וגם לא על זו של אשתו בשבוע שעבר, שהפכה את הפרשה לאישית בינו לבין מאמן הנבחרת ויו"ר האיגוד".

כמו כן נכתב: "במשך ימים ארוכים ניסו עיתונאים שהגיעו לאימוני הנבחרת לשאול שאלות ולבקש תשובות בנוגע לאי הופעתו של מורן לנבחרת ישראל, אולם המאמן ואנשי הנבחרת בחרו שלא להשיב לגופו של אדם וזאת כדי לשמור על כבודו של מורן ועל פרטיותו".

לסיכום הובהר בתגובה: "האיגוד ואנשי הנבחרת ימשיכו לשמור על כבודם של שחקני הנבחרת גם בעתיד תוך תקווה שהשחקנים תמיד יעדיפו את ההופעה בנבחרת על פני כל דבר אחר. האיגוד רואה בהופעה בנבחרת ישראל ערך עליון ומשוכנע שמרבית השחקנים הישראלים וגם המתאזרחים רואים את הדברים בדרך זו".